Ostatnia szansa dla Twojego dziecka! Jak skorzystać z darmowej polskiej edukacji?

Zapisy na bezpłatną polską edukację w ramach projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus właśnie się kończą.

Już pierwszego września tysiące dzieci z całego świata zasiądzie przed komputerem i rozpocznie swoją przygodę z językiem polskim. To od Ciebie zależy, czy Twoje dziecko znajdzie się w gronie uczniów Libratusa – młodych i ambitnych Polaków, którzy płynnie posługują się kilkoma językami. Dlaczego warto zapisać dziecko do projektu?

Uczeń Libratusa pozostaje w stałym kontakcie z polską kulturą, tradycją, językiem i edukacją. Dziecko realizujące polską podstawę programową w ramach projektu otrzymuje, tak jak jego koledzy uczęszczający do szkół w Polsce, państwowe świadectwo i legitymację szkolną. Nie są to jednak jedyne korzyści płynące z nauki z Libratusem. Pani Kasia, której córka już od dwóch lat uczy się w projekcie, mówi:

Odkąd zapisaliśmy Zosię do Libratusa, mała nie może doczekać się, aż po południu zaczniemy zabawę z Internetową Platformą Edukacyjną. Zosia uczy się oglądając filmy i grając w gry, a my cieszymy się, że jej znajomość polskiego wzrasta. W weekend bierzemy udział w zajęciach z polskimi nauczycielami, na których spotykamy kolegów i koleżanki z całego świata, którzy tak jak my dbają o to, żeby mieć kontakt z Ojczyzna. Jednak najbardziej zadowolona jest chyba babcia Zosi, która nie ma problemu, żeby dogadać się z wnuczką. Polecam Libratusa każdemu znajomemu!

szkoła

Zosia jest jedną z wielu tysięcy zadowolonych uczniów Libratusa, którzy ze swoimi rodzicami uczą się polskiego i innych przedmiotów polskiej szkoły w ramach nauczania domowego. Nauka w projekcie przebiega w oparciu o nowoczesne technologie i doświadczenie polskich pedagogów. Każdy rok szkolny kończy się zdaniem egzaminu podsumowującego cały rok nauki. Pani Kasia mówi:

W zeszłym roku Zosia zdawała egzamin w Londynie. Na początku obawialiśmy się, czy da radę i czy przygotowaliśmy ją w wystarczającym stopniu. Myśleliśmy, że nauka w domu to jednak nie to samo, co nauka w placówce stacjonarnej. Okazało się, że Libratus zapewnił nam scenariusze lekcyjne i repetytoria i dzięki temu Zosia bez problemu zdała egzamin!

Nauka z Libratusem rozpoczyna się wraz z początkiem roku szkolnego – pierwszego września, jednak zapisy trwają tylko do 16 sierpnia. Pozostały już ostatnie miejsca na rok szkolny 2016/2017. Zapisz dziecko już dziś na www.libratus.edu.pl/zapisy2016 i daj dziecku szansę na więcej!

Artykuł sponsorowany

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!