Nina – Group Manager

Telefon: 07496190725 / Email: nina1.oriflame@hotmail.com

Oriflame to nie tylko katalog i kosmetyki. Oriflame to praca dzięki której możesz zarabiać tyle ile chcesz, a wszystkie marzenia są w zasięgu Twojej ręki. To ile zarobisz zależny tylko od Ciebie, Ty wyznaczasz sobie cel który chcesz osiągnąć. Zapraszam wszystkie osoby, którym zwykła codzienność nie wystarcza, którzy chcą wypełnić swój wolny czas, którzy chcą się rozwijać. Jeśli szukasz sposobu na zarabianie, chcesz kupować kosmetyki w cenach hurtowych, zdobywać nagrody – Zostań konsultantem Oriflame! Link tutaj!

Orifleme Nagradza Konsultantów

Każdy kto dołączy do Oriflame ma szansę zdobyć wspaniałe nagrody w programie WITAMY dla nowych konsultantów. Aby otrzymać nagrody wystarczy w pierwszych trzech katalogach złożyć zamówienie za 75BP. Pierwsza, druga i trzecia nagroda – patrz zdjęcia poniżej w trzech krokach! To jednak nie koniec nagród, w mojej grupie nagradzam dziewczyny za aktywność, Oriflame często organizuje dodatkowe prezenty dla aktywnych konsultantów.

1. Korzyści

Korzyści ze współpracy z Oriflame:
– do 30% zniżki na kosmetyki
– Brak obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.
– Praca tyle ile chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz.
– Wielostopniowe szkolenia marketingowe.
– Corocznie konferencje w egzotycznych miejscach, na które są zapraszani Konsultanci, którzy odnieśli największy sukces w danym roku.

Poznaj możliwości z Oriflame!

» Wyglądaj świetnie
– Nasze innowacyjne produkty są inspirowane naturą, dlatego często wykorzystujemy składniki pozyskane z owoców, kwiatów i roślin.
– Receptury są opracowywane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii naukowych i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
– Nasze Katalogi odzwierciedlają najnowsze trendy w modzie i kosmetyce
» Zarabiaj pieniądze
Jako konsultantka Oriflame będziesz mogła kupować wszystkie produkty z Katalogu, po cenie niższej o 23%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach. Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz własnie na tej różnicy. Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określona kwotę.
» Baw się doskonale
– Spotykaj nowych ludzi i zawieraj nowe przyjaźnie
– Podróżuj po świecie i uczestnicz w niezapomnianych wydarzeniach
– Rozwijaj się zawodowo i osobiście, korzystając ze szkoleń i seminariów
– Pomagaj rozwijać się innym i buduj swój zespól współpracowników

Wstąp do Klubu Oriflame, rejestrując się na mojej stronie internetowej, to szybkie i łatwe. Ja jako Twój Sponsor, wprowadzę Cię w świat Klubu Oriflame i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Kliknij link tutaj i zarejestruj się teraz!

2. Buduj Biznes

Szukasz dobrego pomysłu na biznes? Jesteś zorganizowana, pewna siebie i tak jak każda kobieta uwielbiasz kosmetyki? A co byś powiedziała, gdybyśmy zaproponowali Ci współpracę w znanej firmie kosmetycznej? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym!

Oriflame daje nam możliwość rozwoju

Działalność w ramach programu marketingowego Oriflame jest bardzo korzystna ponieważ w przeciwieństwie do innych firm na start nie poniesiesz żadnych wydatków związanych z rozpoczęciem działalności. Dobrą cechą tego systemu jest przed wszystkim produkt. Firma Oriflame oferuje produkty które zaspokajają bieżące, codzienne potrzeby. Nie ma więc większego problemu ze znalezieniem osób do współpracy. Klienci bardzo chętnie je kupują co wiąże się z wysoką ich sprzedażną. Wszyscy wokół korzystają z kosmetyków, produktów pielęgnacji ciała czy suplementowy diety. Firma Oriflame cieszy się międzynarodową renomą, jest na rynku od ponad 45 lat. Działalność z Oriflame w tej formie opiera się na zasadach marketingu wielopoziomowego (MLM). Polega ona na zapraszaniu do współpracy w ramach Klubu Oriflame nowych osób i tym sposobem budowaniu struktury w ramach swojej grupy osób.

Jak rozwijać dobrze biznes dowiesz się na szkoleniach marketingowych które prowadzi Oriflame.

3. Wellness

Wellness w dosłownym tłumaczeniu na nasz ojczysty język oznacza po prostu dobre samopoczucie. W XXI wieku pojęcie wellness wyewoluowało do rangi filozofii, zakładającej harmonię pomiędzy duchem i ciałem oraz holistyczne podejście do kwestii zdrowia, przyjemności oraz pięknego wyglądu. Wellness jest nierozerwalnie związane z doskonałym zdrowiem i sprawnością fizyczną, tym bardziej, ze WHO określa zdrowie jako „stan pełnego, dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego”. Suplementy diety odgrywają coraz większą rolę w życiu świadomych ludzi i każdego roku przybywa tej branży nowych Klientów. Bez wątpienia warto dbać o swój organizm, zdrowo się odżywiać, uprawiać sporty i uzupełniać niedobory w diecie.

4. Produkcja najwyższej jakości

Seria Wellness by Oriflame została stworzona i zbadana w Szwecji. Produkty wchodzące w skład serii zawierają naturalne składniki, nie modyfikowane genetycznie, wolne od GMO. Oriflame przykłada szczególną uwagę do tego, aby placówki w których wytwarzane są produkty Wellness by Oriflame spełniały standardy wytyczone przez naszą firmę. Wszystkie etapy wytwarzania produktów spełniają wymogi GMP (dobrych praktyk produkcyjnych), aby zapewnić bezpieczeństwo i jakość użycia. Seria Wellness by Oriflame została zarejestrowana juz w 39 krajach i ciągle zwiększa swoją dostępność na świecie. Produkty Oriflame, zakłady produkcyjne i dostawcy posiadają świadectwa, obowiązujące na arenie międzynarodowej: