Obowiązkowa rezerwacja miejsc dla dzieci

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair znalazły sposób na dodatkowe opłaty. Ryanair wprowadzi obowiązkową rezerwacje miejsca dla dziecka.

Ostatnio często się zdarza, że rodziny podróżują osobno, aby w ten sposób zaoszczędzić na dodatkowych opłatach za rezerwację miejsc. Ryanair chce wprowadzić obowiązkową rezerwację miejsca dla dziecka, aby rodziny podróżowały razem. Prośby o zmiany miejsc w samolocie powodują spore opóźnienia startów.

Rezerwacji będzie musiał dokonać obowiązkowo każdy dorosły, który podróżuje z dzieckiem poniżej 12. roku życia. Zmiana ma wejść w życie już od pierwszego września 2016 roku.

Ryanair wyjaśnia, że wprowadzenie nowych zasad pomoże usprawnić pracę załogi samolotu, która nie będzie tracić czasu na rozlokowanie pasażerów z dziećmi. Powoduje to zamieszanie na pokładzie samolotu, a załoga musi prosić podróżnych, którzy rezerwowali wcześniej miejsce o przeniesienie się gdzie indziej, bo małe dziecko musi lecieć z matką.

(za: Sotland.pl)

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!