Nowe tortury zwyrodnialców, gwałty i groźby. Wielka Brytania na celowniku!

Bandyci i zwyrodnialcy z Daesh nie przestają zadziwiać swoją okrutnością. Bojownicy zgwałcili 8-letnią dziewczynkę na oczach innych kobiet. Wprowadzili także do użytku nowy przyrząd „Kąsacz”, służący do zadawania bólu kobietom. Zapowiadają również olbrzymie i spektakularne ataki terrorystyczne w Wielkiej Brytanii.

Gwałt

Zwyrodnialcy przyszli do sali pełnej innych kobiet (seksualnych niewolnic) i wybrali małą 8-letnią dziewczynkę, a następnie zgwałcili. Szokujące doniesienia pojawiły się w raporcie przygotowanym przez antyekstremistyczny think thank The Quilliam Foundation, z siedzibą w Londynie. Świadkiem tej okropnej zbrodni była dorosła kobieta, która jakimś cudem uciekła dżihadystom i opowiedziała co spotkało ją w obozie, w którym ją więziono.

„Któregoś dnia do naszej hali przyszło kilku mężczyzn. Wybrali najmłodszą dziewczynkę ze wszystkich i zaczęli ją gwałcić. Inne dziewczynki były przetrzymywane za głowy, żeby musiały na to patrzeć. (…) W budynku ciągle było słychać krzyki bólu i rozpaczy. Ten obraz ciężko wymazać z pamięci. Od takiej męki lepsza jest śmierć” – opowiada kobieta.

Uprowadzone kobiety zanim zostaną porwane najpierw są obserwowane. Najpiękniejsze kobiety trafiają na aukcję i stojąc zupełnie nago są sprzedawane jako seksualne niewolnice. Wygrywa ten kupiec który zwyczajnie zapłaci najwięcej.

„Kąsacz”

kąsaczZwyrodnialcy wprowadzili do użytku nowy przyrząd, służący do zadawania okropnego bólu kobietom. O wątpliwej jakości urządzenia opowiedziała 22-letnia kobieta, której także udało się uciec przed barbarzyńcami.

Jak wygląda nowe urządzenie, i jak działa kąsacz? Kobieta wyjaśnia, że to podłużny, podobny do szczypiec przyrząd. Jego końce mają kształt przypominający pułapkę dla zwierząt, a także stalowe szczęki. Urządzenie przypomina znane ze średniowiecza narzędzie tortur zwane rozpruwacz piersi (ang. Breast Ripper).

„Kąsacz” jest metalowy i służy do dyscyplinowania kobiet, które nie dopilnują obowiązku całkowitego zakrywania ciała. Powoduje rozdzierający ból. Kiedy wbija się w ciało, odrywa jego kawałki. To koszmar na jawie; cierpienie znacznie większe, niż podczas porodu” – tłumaczy zrozpaczona kobieta.

Dlaczego zwyrodnialcy zadają tyle cierpienia bezbronnym kobietom? Z pewnością psychologia za odpowiedź na takie pytanie, ale nie ulega wątpliwości, że jest to zwyczajnie choroba, której nie uleczy się żadną terapią.

Zamach

Wysoki rangą przedstawiciel policji londyńskiej Mark Rowley, poinformował, że Państwo Islamskie planuje „olbrzymie i spektakularne” ataki na terenie Wielkiej Brytanii. Zdaniem przedstawiciela policji IS zamierza przeprowadzać zamachy, takie jak w listopadzie 2015 roku w Paryżu, w których zginęło 130 osób.

„To co w ostatnich miesiącach obserwujemy, to narastanie zagrożenia, nowe plany zamachów na zachodni styl życia wymierzone przeciwko szerokiemu wachlarzowi celów od policji i wojska i takich, które uosabiają państwo, po znacznie szerszy ich wachlarz. – powiedział Mark Rowley.

Przedstawiciel policji londyńskiej dodał również, że niedawne aresztowania pokazały, iż bojownicy zmienili metodę przerzucania wyszkolonych i uzbrojonych terrorystów do północnej Europy. Według Rowley’a, ugrupowania terrorystyczne zawsze dążą do przeprowadzania coraz większych i coraz bardziej widowiskowych ataków ponieważ wywołują one większy wstrząs wśród społeczności.

W 2015 roku, w Wielkiej Brytanii, w związku z zagrożeniem terrorystycznym zatrzymano więcej osób, niż kiedykolwiek wcześniej, w tym określoną liczbę bardzo młodych kobiet, które coraz chętniej dołączają do zwyrodnialców.

OM | Open Magazyn.pl

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!