Przez niegrzeczne dziecko już więcej nie poleci Ryanairem

Kobieta, która nie potrafiła zapanować w samolocie i na lotnisku nad swoim dzieckiem, została wyprowadzona z samolotu przez policję i ukarana dożywotnim zakazem podróży w liniach Ryanair.

Kobieta, która nie potrafiła zapanować w samolocie i na lotnisku nad swoim dzieckiem, została wyprowadzona z samolotu przez policję i ukarana dożywotnim zakazem podróży w liniach Ryanair.

29 czerwca 2016 r. w godzinach wieczornych pięcioosobowa rodzina leciała z Barcelony do Liverpool lotem Ryanaira. Już na lotnisku w Barcelonie jedno z trojga dzieci opluwało pasażerów, którzy zwracali rodzicom dziecka uwagę i prosili o interwencję. Matka nie reagowała.

Na pokładzie samolotu dwulatek nadal zachowywało się w ten sam sposób i tu już próbowały interweniować stewardesy. Matka nie tylko nie przywołała dziecka do porządku, ale zaczęła odgrażać się, krzyczeć i obrażać obsługę samolotu. Na lotnisku John Lennon Airport czekała ją niemiła niespodzianka.

Po lądowaniu, pasażerowie zostali poproszeni o pozostanie na swoich miejscach, natomiast cała rodzina została wyprowadzona z samolotu przez policję. Ostatecznie kobieta nie została aresztowana, ale otrzymała ostrzeżenie i pouczenie o swoich obowiązkach rodzicielskich. Linie lotnicze nie były już takie wyrozumiałe i ukarały matkę zakazem lotu samolotami Ryanaira. Ma to być nauczką dla wszystkich, którzy zakłócają porządek i komfort innych pasażerów lub też zachowują się nagannie wobec pracowników linii.

Ciekawe, kiedy w ślady Ryanaira pójdą inne linie i zaczną karać rodziców, którzy nie potrafią okiełznać swoich pociech przez dwie godziny lotu.

mik | Twój Sukces

Twoj Sukces_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!