Nie żyje 100-letnia Polka. Została napadnięta w Derby

Około dwa tygodnie temu 100-letnia Polka została napadnięta przez rabusia w drodze do kościoła. Zmarła od silnego ciosu.

UBEZPIECZENIE DOCHODU

» Ubezpieczenia od utraty dochodu » Ubezpieczenia w razie chorób krytycznych » Polisy na życie.

Dowiedz się w jaki sposób otrzymywać nawet do 100% miesięcznego wynagrodzenia w momencie gdy nie jesteśmy zdolni do pracy przez Rok, 2 lata, 5 lat a nawet do 70 roku życia. Dowiedz się więcej…

Zofia Kaczan w drodze na poranną mszę świętą do kościoła pw. Św. Maksymiliana Kolbe została napadnięta przez mężczyznę, który chciał ukraść jej torebkę. Mocnym ciosem powalił 100-latkę na ziemię. 

Kobieta otrzymała szybko pomoc, trafiając do szpitala. Stamtąd napływały różne informacje na temat obrażeń Polki. Mówiono, że doznała złamania policzka, ale także, że jej życie jest zagrożone przez niebezpieczne złamanie karku.

Po dwóch tygodniach okazało się, że urazy były poważne. Szpital, w tym którym przebywała kobieta, poinformował, że 100-letnia Polka nie żyje.

Zofia Kaczan przybyła do Wielkiej Brytanii po Drugiej Wojnie Światowej. Jej mąż zmarł ok. 10 lat temu. Para nie miała dzieci. W ubiegłym miesiącu Zofia świętowała setne urodziny. W dniu ataku była w drodze do Kościoła Św. Maksymiliana Kolbe na polską mszę.

Są w Derby osoby, które znają sprawcę tego czynu. Wzywam, by zgłosiły się z informacjami, które pomogą pociągnąć winnych do odpowiedzialności. – powiedział prowadzący śledztwo Darren De’ath 

Zgłoszeń na temat zdarzenia można dokonywać pod niealarmowym numerem telefonu 101.

SZUKASZ PRACY W SZKOCJI?
ZMIEŃ KIERUNEK – NA SIEBIE!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Sharing is caring!