Nastolatki pobiły na śmierć dorosłą kobietę!

Dwie 15-letnie dziewczyny zostały uznane winnymi śmierci 39-letniej kobiety. Morderstwa dokonały w jej własnej domu zadając jej około 100 obrażeń – donosi BBC News.

Angela Wrightson została znaleziona martwa w swoim salonie w grudniu 2014 roku. Dziewczynki – wtedy 13- i 14-letnie – użyły do zadania ran różnych przedmiotów począwszy od stolika do kawy po drukarkę komputerową – usłyszał sąd w Leeds.

Ciało Wrightson znalazł jej landlord dzień po morderstwie. Była naga od pasa w dół i leżała w kawałkach szkła, cała od krwi. Wcześniej przez kilka godzin była bita przez dziewczyny.

Podczas rozprawy w Leeds Crown Court starsza nastolatka przyznała się do ataku na kobietę jednak zaznaczyła, że nie było jej zamiarem poważne zranienie 39-latki. Winą za śmierć kobiety obarczyła jej koleżankę, która miała zachęcić przyjaciółkę do ataku.

Ta jednak wszystkiemu zaprzeczyła, dodając, że to starsza towarzyszka była zła na Wrightson za to, że ta skomentowała w sposób obraźliwy jej rodzinę.

Dwie nastoletnie dziewczyny (13 i 14 lat), ostatecznie zostały uznane winne zarzucanych im czynów i skazane na 15 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Z powodu małoletności personalia bestialskich dziewczyn nie zostały podane do publicznej wiadomości.

ml | goniec.com
Fot: za fotografii jedno z narzędzi zbrodni 

goniec_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!