Najgorsze pokoje świata do wynajęcia

Narzekasz na mało przestrzeni w swoim mieszkaniu? To poczytaj to….

SYDNEY, AUSTRALIA, 175 funtów tygodniowo

Jest tak źle, że postanowiono zgłosić na worstroom.com. W kuchni obok zlewu znajduje się toaleta, a obok niej prysznic. Do zamieszkania na wschodnich przedmieściach Darlinghurst. Siedząc na toalecie spokojnie można popijać puszkę piwa bez konieczności wychodzenia za chwilę do WC. Problem powstaje, gdy masz gości dla których przygotowujesz coś do zjedzenia i jeden z nich chciałby skorzystać z łazienki.

OTTAWA, KANADA, wysokości czynszu – nie ujawniono

Ubikacja znajduje się w drzwiach łazienki, której to drzwi zostały zdjęte. Załatwiając  potrzebę nogi wystają daleko za pomieszczenie, w zależności od wzrostu.

AUCKLAND, NOWA ZELANDIA, 60 funtów tygodniowo

Oglądanie telewizji w pokoju właściciela jest płatne.

BROOKLYN, USA, 145 funtów tygodniowo

Niezwykle ciepłe pomieszczenie, bo z boilerem. Reklamowane jako przytulna ciepła piwnica z dywanem.

LOS ANGELES, USA, 84 funty tygodniowo

Dla osób, które nie zmagają się z klaustrofobią. Wielkość materaca to wielkość pokoju. Nie ma co narzekać, nie jest pojedynczy, a rozmiaru przyzwoitej dwójki. Zachwalane jako:  „Mały pokój, który wymaga dużej wyobraźni” albo „Dla minimalistów”. Okno jest. Pomieszczenie  na poddaszu. Jedna część ucięta na skos, bo dach. Trzeba uważać przy wstawaniu. Przebudzenie może być bolesne. Szafy nie ma. Do dyspozycji jedna duża półka na całej szerokości ściany.

SAN FRANCISCO, USA, 120 funtów tygodniowo

Świetna wentylacja, blisko natury. Namiot rozbity w ogrodzie domu właścicieli. Ogród to za dużo powiedziane, kilka metrów kwadratowych otoczonych drewnianym płotem.

LONDYN, UK, 39 funtów tygodniowo

Prawdziwa okazja. Cena jak na stolicę Wielkiej Brytanii niewiarygodnie niska. Powód? Do wynajęcia nie pokój, a magazyn, do którego wchodzi się po drabinie. Rekomendowane dla najemcy niskiego, zwinnego, z pewnością młodego, aby obyło się bez kontuzji przy wchodzeniu i wychodzeniu ze śpiwora. Nie, nie ma materaca, raczej rodzaj blatu, który należy zagospodarować. Lokalizacja nie najgorsza. Paddington.

LONDYN, UK, 180 funtów tygodniowo

Można powiedzieć kawalerka. W kuchni wstawiono łóżko, stolik z krzesłem, szafę.  Materac dla dwóch osób, spory. Oknem są drzwi główne wejściowe przeszklone, znajdujące się blisko łóżka. W tym mieszkaniu nie tracisz czasu na bieganie po pokojach, by znaleźć cokolwiek. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Praktyczne.

BROOKLYN, USA, 110 funtów tygodniowo

Baaardzo niski sufit. Rury biegnące wzdłuż łóżka, na których inteligentny lokator umieścił półkę, a niej książki. Zapewne student. Inne rury posłużyły za wieszak na ubrania. Jest ich  mnóstwo w pokoju, więc dla każdej można znaleźć zastosowanie. Trzeba tylko chcieć.

PARYŻ, FRANCJA, 105 funtów tygodniowo

Pokój z widokiem i nic więcej. Okno od sufitu do podłogi ratuje małe pomieszczenie w którym obok łóżka zainstalowano prysznic i zlew z boilerem. Właściciel reklamuje je jako: „Welcome to the city of love!”.

Źródło | Sylwia Milan

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!