EDYNBURG!

Zapewniamy absolutną dyskrecję i bezpieczeństwo danych. U nas rozmawiamy z klientem prywatnie bez osób trzecich. Zapewniamy chaperone osobę dbającą o intymność oraz tłumaczenie podczas wizyt u lekarza, dentysty, położnika. Możliwe również pilne wizyty / emergency – wystarczy zadzwonić.

ARKADIUSZ BOTOR

T: 0131 466 5342 / M: 07578933987

EDYNBURG 64 Angle Park Terrace EH11 2JR

LEKCJE ANGIELSKIEGO / TŁUMACZENIA / DORADZTWO

Firma mySpeakUp oferuje szeroki zakres usług adresowanych przede wszystkim do imigrantów. Mamy ponad 20 lat doświadczenia z czego połowa w Wielkiej Brytanii. Oferujemy: Kursy językowe, tłumaczenia i porady. Poznanie kraju, kultury i historii mieszkańców bez znajomości języka, którym się posługują, jest praktycznie niemożliwe. Masa biurokracji też jest ogromną przeszkodą. Szkocja, mimo że jest tak blisko, właśnie z powodu języka szkockiego / angielskiego jest dla nas, Polaków, bardzo odległa. Nasze biuro znajduje się w Edynburgu i też na terenie tego miasta oferujemy Państwu kursy, tłumaczenia ustne i porady urzędowe. Również z dojazdem do klienta. Firma mySpeakUp w odróżnieniu od innych szkół językowych przystosowała się do ciągle rosnących potrzeb słuchaczy.

Tłumaczenia pisemne i ustne pl – eng eng –pl. Tłumaczenie listów, pism urzędowych, dokumentów, literatury. Tłumaczenia dostarczamy pocztą tradycyjną: w formacie analogowym (wydruk) bądź cyfrowym (CD, DVD) lub pocztą elektroniczną (Word, Exel, PDF, PowerPoint itp.). Rozliczenie na podstawie faktury. Nasze biuro znajduje się w Edynburgu i też na terenie tego miasta oferujemy Państwu tłumaczenia w terenie m.in pomoc w załatwianiu urzędowych spraw. Zapewniam krótkie terminy, również tłumaczenia ekspresowe do 24 godzin. Dokumenty odsyłam pocztą na teren całego UK bez dodatkowych kosztów (zwykle są na miejscu już następnego dnia roboczego) oraz do innych krajów.

Doradzamy: Pisanie listów aplikacyjnych i CV, Umawianie na spotkanie o NIN, Umawianie spotkania w banku, założenie konta i wszelkie inne sprawy, DVLA wymiana prawa jazdy, rejestracja, niepełnosprawność. Zasiłki: Working tax credit dodatek do dochodu dla pracujących Jobseeker Allowance zasiłek dla osób bezrobotnych lub pracujących poniżej 16h/tyg. Child Benefit zasiłek na dziecko, Council House mieszkanie socjalne z councilu. Spotkania w urzędach, u lekarza, agencjach nieruchomości, zapisy do szkoły, zakupy, raty, itp. Pomagamy rozwiązać problemy: W pracy, Z landlordem, Finansowe, rozkładanie na raty, Z dostawcami energii, etc. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www. tutaj!