My Europejczycy – nie uchodźcy – możemy gwałcić swoje kobiety

„Zazdrościcie nam, bo przejmujemy ten kraj” – krzyczeli muzułmanie, którzy zaatakowali ochotniczy „Chrześcijański Patrol”. Nagranie z burzliwego przebiegu zdarzenia zostało opublikowane przez prawicowe ugrupowanie Britain First. Teraz do ugrupowania dołączyli również Polacy.

Kilka dni temu ulicami miasta Dewsbury przeszła głośna antyimigrancka manifestacja zorganizowana przez prawicowe ugrupowanie Britain First. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ramię w ramię z antyimigrancką partią szli Polacy. Wszyscy uczestnicy manifestacji domagali się zakazu przyjmowania kolejnych uchodźców. Co ciekawe, Britain First na swojej stronie internetowej informuje w jasny i wyraźny sposób, że „sprzeciwia się wszelkim przejawom masowej imigracji, bez względu na pochodzenie czy kolor skóry”.

Zatem, co takiego robili Polacy u boku manifestujących Brytyjczyków? Z pewnością zatroskani sytuacją polityczną i społecznym niepokojem przyszli powiedzieć: dość masowemu importowi muzułmańskich uchodźców do Wielkiej Brytanii, dość masowemu importowi polskich niedowiarków, pederastów i lewactwa; dość Hiszpanów, Włochów oraz Niemców. I choć wśród zgromadzonego tłumu nie było słychać okrzyków precz z Tuskiem, komunistą i złodziejem, zdrajcą narodu, żydem, masonem i potomkiem dziadka z Wermachtu, to z dużym prawdopodobieństwem część manifestujących Polaków z gorliwością godną chrześcijanina z krzyżem na piersi i jeszcze większym krzyżem w dłoni zaklinała pod nosem rzeczywistość. Wszak wiadomo, że winny całej sytuacji jest nie kto inny tylko Tusk – Żyd, Polak, Niemiec, nie ważne…

Ważne, aby na manifestacji zamanifestować jedynie słuszną opcję i wartości – chrześcijańskie wartości. A że wśród chrześcijan nie tylko w Wielkiej Brytanii czy w Polsce, ale wszędzie, są zabójcy i dzieciobójcy, pedofile i gwałciciele, malwersanci i złodzieje, bandyci, kibole, politycy, etc. o tym manifestować wspólnie ramię w ramię nie warto. Dzisiaj bowiem cel jest inny, a właściwie „obcy”.

„Chciałabym jednocześnie zwrócić się do wszystkich Polaków. Proszę, chodźcie z nami. To walka, która dotyczy nas wszystkich. Mam wielu polskich przyjaciół, którzy są pobożnymi chrześcijanami i którzy rozumieją, że Wielka Brytania jest krajem chrześcijańskim. (…) Wszyscy widzimy, że trwa inwazja na cały nasz kontynent. Nasze kobiety są gwałcone. To nasza wspólna walka. Zaangażujcie się w nią razem z nami. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, szanujesz brytyjskie prawo i uznajesz brytyjską kulturę, wstąp do Britain First. Wszyscy Polacy są tu mile widziani” – podkreśliła Jayda Fransen, jedna z czołowych działaczek politycznego ugrupowania.

„My Europejczycy – nie uchodźcy – możemy gwałcić swoje kobiety”.

… więc o co Ci chodzi.

OM | Damian Biliński

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

/Autor

UWAGA! Dzisiaj odbędzie się głosowanie nad drugim referendum ws. brexitu!

Takie rzeczy tylko w Wielkiej Brytanii. Wtorkowe głosownie przegrała premier Theresa May. Nad głosowaniem w środę zebrały się czarne chmury bowiem groziła Brytyjczykom opcja "no deal". I tym razem premier May, można powiedzieć przegrała. Czy dzisiaj dojdzie do piłkarskiego "Hat Tricka"? Jeśli wieczorem posłowie zagłosują za przeprowadzeniem drugiego referendum mecz o Brexit być może zostanie ostatecznie wygrany - przez tych, którzy Brexitu nie chcą - czyli rozsądek?

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

UWAGA! Dzisiaj odbędzie się głosowanie nad drugim referendum ws. brexitu!

Takie rzeczy tylko w Wielkiej Brytanii. Wtorkowe głosownie przegrała premier Theresa May. Nad głosowaniem w środę zebrały się czarne chmury bowiem groziła Brytyjczykom opcja "no deal". I tym razem premier May, można powiedzieć przegrała. Czy dzisiaj dojdzie do piłkarskiego "Hat Tricka"? Jeśli wieczorem posłowie zagłosują za przeprowadzeniem drugiego referendum mecz o Brexit być może zostanie ostatecznie wygrany - przez tych, którzy Brexitu nie chcą - czyli rozsądek?

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

„Chcemy, żeby Polacy zostali”

Brytyjska wiceminister spraw wewnętrznych Caroline Nokes zaapelowała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, aby pozostali w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej. Zapewniła, że rejestracja pobytu będzie 'tak prosta, jak to tylko możliwe'.

STYL I KULTURA