My Europejczycy – nie uchodźcy – możemy gwałcić swoje kobiety

„Zazdrościcie nam, bo przejmujemy ten kraj” – krzyczeli muzułmanie, którzy zaatakowali ochotniczy „Chrześcijański Patrol”. Nagranie z burzliwego przebiegu zdarzenia zostało opublikowane przez prawicowe ugrupowanie Britain First. Teraz do ugrupowania dołączyli również Polacy.

Kilka dni temu ulicami miasta Dewsbury przeszła głośna antyimigrancka manifestacja zorganizowana przez prawicowe ugrupowanie Britain First. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ramię w ramię z antyimigrancką partią szli Polacy. Wszyscy uczestnicy manifestacji domagali się zakazu przyjmowania kolejnych uchodźców. Co ciekawe, Britain First na swojej stronie internetowej informuje w jasny i wyraźny sposób, że „sprzeciwia się wszelkim przejawom masowej imigracji, bez względu na pochodzenie czy kolor skóry”.

Zatem, co takiego robili Polacy u boku manifestujących Brytyjczyków? Z pewnością zatroskani sytuacją polityczną i społecznym niepokojem przyszli powiedzieć: dość masowemu importowi muzułmańskich uchodźców do Wielkiej Brytanii, dość masowemu importowi polskich niedowiarków, pederastów i lewactwa; dość Hiszpanów, Włochów oraz Niemców. I choć wśród zgromadzonego tłumu nie było słychać okrzyków precz z Tuskiem, komunistą i złodziejem, zdrajcą narodu, żydem, masonem i potomkiem dziadka z Wermachtu, to z dużym prawdopodobieństwem część manifestujących Polaków z gorliwością godną chrześcijanina z krzyżem na piersi i jeszcze większym krzyżem w dłoni zaklinała pod nosem rzeczywistość. Wszak wiadomo, że winny całej sytuacji jest nie kto inny tylko Tusk – Żyd, Polak, Niemiec, nie ważne…

Ważne, aby na manifestacji zamanifestować jedynie słuszną opcję i wartości – chrześcijańskie wartości. A że wśród chrześcijan nie tylko w Wielkiej Brytanii czy w Polsce, ale wszędzie, są zabójcy i dzieciobójcy, pedofile i gwałciciele, malwersanci i złodzieje, bandyci, kibole, politycy, etc. o tym manifestować wspólnie ramię w ramię nie warto. Dzisiaj bowiem cel jest inny, a właściwie „obcy”.

„Chciałabym jednocześnie zwrócić się do wszystkich Polaków. Proszę, chodźcie z nami. To walka, która dotyczy nas wszystkich. Mam wielu polskich przyjaciół, którzy są pobożnymi chrześcijanami i którzy rozumieją, że Wielka Brytania jest krajem chrześcijańskim. (…) Wszyscy widzimy, że trwa inwazja na cały nasz kontynent. Nasze kobiety są gwałcone. To nasza wspólna walka. Zaangażujcie się w nią razem z nami. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, szanujesz brytyjskie prawo i uznajesz brytyjską kulturę, wstąp do Britain First. Wszyscy Polacy są tu mile widziani” – podkreśliła Jayda Fransen, jedna z czołowych działaczek politycznego ugrupowania.

„My Europejczycy – nie uchodźcy – możemy gwałcić swoje kobiety”.

… więc o co Ci chodzi.

OM | Damian Biliński

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

/Autor

Brexit do końca października. Johnson stawia sprawę jasno

Brexit do końca października i raczej z umową z UE, ale z przygotowanym scenariuszem działania na wypadek jej braku - to główny punkt programu wyborczego Borisa Johnsona, faworyta do objęcia stanowiska szefa Partii Konserwatywnej. Były burmistrz Londynu, prezentujący się jako zwolennik twardego kursu przedstawił dziś swój program.

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

Brexit do końca października. Johnson stawia sprawę jasno

Brexit do końca października i raczej z umową z UE, ale z przygotowanym scenariuszem działania na wypadek jej braku - to główny punkt programu wyborczego Borisa Johnsona, faworyta do objęcia stanowiska szefa Partii Konserwatywnej. Były burmistrz Londynu, prezentujący się jako zwolennik twardego kursu przedstawił dziś swój program.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!