Mohammed Ali Abboud oskarżony o brutalne morderstwo Polki dostał dożywocie!

Proces muzułmanina 57-letniego Mohammed Ali Abboud oskarżonego o morderstwo 27-letniej Agnieszki Szefler zamordowanej w styczniu ubiegłego roku, która chciała odebrać rzeczy ze wspólnego domu w Szkocji, dobiegł końca. Oskarżony usłyszał wyrok.

Kochankowie byli ze sobą sześć lat, jednak w 2013 roku, Agnieszka Szefler wyprowadziła się do Kuwejtu. Według zgromadzonych informacji, Mohammed Ali Abboud nie zgodził się na przeprowadzkę, więc para w obliczu kryzysu ze sobą zerwała. W 2015 roku Polka poinformowała byłego już partnera, że będzie z wizytą w Szkocji i chciałaby od niego odebrać resztę swoich rzeczy. Jak ustalili biegli, Agnieszka Szefler przyszła do jego domu, ale tuż przez dokończeniem pakowania zadzwonił do niej obecny chłopak. Po tym telefonie Abboud rzucił się na kobietę, złapał za nóż i rozpoczął rzeź. Polka została kilkanaście razy ugodzona ostrym narzędziem. Mohammed zadawał ciosy kobiecie zarówno w pozycji stojącej jak również leżącej. Polce na chwilę udało się uciec i wydostać do ogródka. Niestety Mohammed Ali Abboud dogonił ją i zamordował na zewnątrz. Chwilę później zadał sobie rany, aby upozorować zabójstwo na obronę konieczną. Narzędzie zbrodni wyczyścił i schował pod ciałem 27-latki. Na szczęście całe zajście widziała wstrząśnięta sąsiadka, która powiadomiła policję.

Podczas dochodzenia Mohammed Ali Abboud przyjął zadziwiającą formę obrony. Według oskarżonego, podczas sprzeczki z kobietą, Agnieszka Szefler niefortunnie opadając na podłogę nadziała się na ostre narzędzie/nóż, który nie wiedzieć dlaczego znajdował się wówczas w feralnym miejscu. Ale to nie jedyne alibi jakim posługiwał się oskarżony. Według Mohammeda, to Agnieszka Szefler napadła na niego z nożem i zadała oskarżonemu kilka bolesnych ciosów, po których polała się krew.

Agnieszka Szefler

Ostatecznie sąd nie dał wiary oskarżonemu i wymierzył karę. 57-letni Mohammed Ali Abboud otrzymał dożywocie. Jeśli zechce wyjść na wolność będzie mógł warunkowo to uczynić najwcześniej po dwudziestu latach.

OM | Open Magazyn.pl

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

SZKOCJA

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA