Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, która pomimo wyraźnego stanowiska w sprawie wyboru Jean-Claude’a Junckera na przewodniczącego Komisji Europejskiej nie chce, aby Wielka Brytania opuszczała struktury unijne, zgodnie z zapowiedzią premiera Davida Camerona.

W Bundestagu kanclerz Niemiec wydała oficjalne oświadczenie, w którym zaznacza, że nie jest jej obojętne to, czy Zjednoczone Królestwo pozostanie w Unii, czy też nie. Angela Merkel przyznała również, że pomimo trudnych rozmów z Cameronem postara się przekonać go do pozostania we Wspólnocie. Wielka Brytania wniosła do niej przecież bardzo wiele.

Wszystko wskazuje jednak na to, że pertraktacje z UK mogą nie być takie proste. Skład Parlamentu Europejskiego zasygnalizował bowiem, że chętnie zobaczy Junckera na stanowisku przewodniczącego Komisji. Czy pod naciskami Niemiec zmienią swoje preferencje?

………………………………………………..
REKLAMA
MASZ FIRMĘ, ALE NIE MASZ JESZCZE STRONY INTERNETOWEJ?
– SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ! KOSZT – TYLKO 350 FUNTÓW
………………………………………..

Premier David Cameron nie wycofał się z deklaracji, iż w sytuacji wybrania Jean-Claude’a Junckera wyprowadzi swój kraj ze struktur unijnych. Niechęć premiera przed politykiem wynika z obaw o rozchwianie filarów brytyjskiego rządu i przysporzenie trudności w zmodyfikowaniu stosunków między Wielką Brytanią a Unią Europejską.

W referendum, do którego mogło by dojść pod koniec 2017 roku jest wielce prawdopodobne, że Brytyjczycy posłuchają swojego premiera i podejmą decyzję o wyjściu ze Wspólnoty.

Magdalena K.

Sharing is caring!

9 komentarzy:
 1. http://www.beautybloggirls.com/
  http://www.beautybloggirls.com/ says:

  J: please please please don’t fall for the trap of this thinking. Way too many things going on here. It seems like the right thing to do but it isn’t. No one is capable of thinking like this and being any good. Learn to throw the club down the fairway is the simplest and most effective training drill.

  Odpowiedz
 2. http://www.sorethumbsblog.com/
  http://www.sorethumbsblog.com/ says:

  Nivea is absolutely..AWESOME! I use it religiously summer..winter…sometimes morning…ALWAYS night. The only thing that worries me about it is all the tugging I have to do at my skin to distribute the product. But thats okay…I guess I should stop being lazy and just warm it up in my fingers!

  Odpowiedz
 3. Sumit
  Sumit says:

  Do Kamili:) zalezy jaki masz typ cery tłusta czy sucha??? Do tłustej poaclem oczyszczajaca pory-fioletowa, morze martwe i rf3zowa-sake i ryż oraz z glinką, do suchej bardzo dobra zielona maseczka zielona z oliwka shea a takze morze martwe ktf3re poaclem osobiscie:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *