Matka trzymała córkę, żeby jej partner mógł ją zgwałcić. Dostała siedem lat…

Matka, która pomogła partnerowi dokonać gwałtu na córce, a tuż przed nim szepnęła jej do ucha: „on ma ochotę na seks z tobą”, trafi do więzienia na siedem lat – donosi „News Mail Australia”.

Do przestępstwa doszło w kwietniu ubiegłego roku w australijskim Queensland. Właśnie wydano wyrok.

Niespełna piętnastoletnia dziewczyna od pewnego czasu mieszkała z 36-letnią matką oraz jej partnerem. Na kilka tygodni przed gwałtem zaczęła też spać z nimi w jednym łóżku. Na dzień przed 15. urodzinami, kiedy leżała z matką w łóżku, ta nagle szepnęła jej do ucha, że jej partner chciałby z nią uprawiać seks. Później złapała dziewczynę i ściągnęła jej bieliznę. Ta zaczęła się wyrywać.

To jednak nie skłoniło matki do tego, by zrezygnować. Mężczyzna położył się na niespełna 15-letniej dziewczyny i zaczął ją gwałcić. Matka cały czas trzymała ją, by ta nie mogła się wyrwać ani bronić. Ignorowała prośby o pomoc własnego dziecka. Po wszystkim próbowali zastraszyć dziewczynę, by nikomu nie powiedziała o tym, co się stało. To się jednak nie udało.

Orzekający w sprawie sędzia powiedział, że nie widzi różnicy pomiędzy zachowaniem matki oraz gwałtem i obojgu dorosłym wymierzył identyczną karę. Trafią za kraty na siedem lat.

– Nadużyłaś zaufania córki w najgorszy możliwy sposób – mówił do kobiety.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA