Mateusz Grzesiak inspiruje Polonię do rozwoju

Międzynarodowy trener Mateusz Grzesiak przyjeżdża ponownie do Londynu na zaproszenie Polish Success Centre. 5 grudnia br. poprowadzi największe w historii wydarzenie szkoleniowe dla Polaków na Wyspach, na które przyjedzie około 500 Polaków z całej Wielkiej Brytanii.

Szkolenie Obywatel Świata – jak zbudować mentalność globalną jest skierowane do tych, którzy rozumieją, że aby się rozwijać konieczne jest pozbycie się pewnych cech charakteru, wynikających z kultury, w jakiej dorastaliśmy. Mateusz przylatuje do Londynu ze specjalnym przesłaniem dla Polonii.

Polonia dojrzała i okrzepła, chce się rozwijać. Rozwój osobisty coraz bardziej zyskuje na popularności. Coraz więcej rodaków korzysta z ofert szkoleniowych offline i online, kupuje książki, e-booki i uczestniczy w webinariach. Powszechnym pragnieniem staje się wyjście poza ograniczenia, jakie stawia nasza mentalność.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Polish Success Centre, które 5 grudnia br. organizuje największe wydarzenie rozwojowe dla Polonii w tym roku. Będzie to szkolenie dla 500 osób Obywatel Świata – jak zbudować mentalność globalną. Znany trener i coach Mateusz Grzesiak, przekaże w Londynie swoje specjalne przesłanie dla Polonii: czas na rozwój.

Warto uczyć się od innych nacji

Aby zacząć się rozwijać, Polacy powinni pozbyć się pewnych ograniczających ich cech charakteru, które ich blokują, takich jak: zawiść, nieufność oraz skłonność do narzekania i koncentrowania się na negatywach.

Jak pokazują statystyki, aż połowa Polaków pracuje poniżej swoich kwalifikacji zawodowych. Według Ośrodka Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego aż 30 proc. Polonii wykonuje prace wymagające niskich, a 40 proc. – zaledwie średnich kwalifikacji.

Aby awansować finansowo czy zawodowo i spełniać się osobiście w różnych obszarach życia, trzeba się edukować i rozwijać. Coraz więcej osób doskonale to rozumie, dlatego rozwój osobisty przeżywa w ostatnich latach rozkwit wśród brytyjskiej i irlandzkiej Polonii.

Jak czerpać z innych kultur?

Pobyt na emigracji to wielka szansa na rozwój poprzez czerpanie inspiracji z innych kultur. Żyjąc w tyglu narodowościowym, jakim jest Wielka Brytania, Polacy mogą nauczyć się wybierać i przyswajać najlepsze cechy i zasoby innych nacji. I o tym właśnie będzie mówić Mateusz podczas grudniowego szkolenia.

Czas najwyższy zacząć wykorzystywać najlepsze nasze cechy: waleczność, zaradność, przedsiębiorczość, inteligencję, wyjaśnia Krzysztof Jaworski, organizator wydarzenia.

Międzynarodowy trener omówi zasadę dźwigni, polegającą na umiejętności wybierania najważniejszego oraz zasadę inkorporacji, która pozwala uczynić wybrane cechy swoimi i umiejętnie je stosować w praktyce. Objaśni również, na czym polegają werbalne i niewerbalne zasady komunikacji w międzynarodowym środowisku.

Mateusz Grzesiak (4)Polska droga do sukcesu

Organizatorem szkolenia Mateusza Grzesiaka jest Polish Success Centre (PSC) – działająca od 2011 r. firma szkoleniowa, której misją jest wspieranie Polaków na Wyspach w osiąganiu szczęścia w życiu osobistym oraz sukcesu w życiu biznesowym lub zawodowym. PSC nie tylko organizuje coraz popularniejsze szkolenia, seminaria i warsztaty, ale również spotkania networkingowe na terenie wielkiej Brytanii. Wierzymy głęboko, że gdy stworzymy mentalność globalną, to przestaniemy podcinać sobie skrzydła, a zaczniemy być silną nacją, która zacznie wykorzystywać swój gigantyczny potencjał, tłumaczy założenia szkolenia założyciel PSC.

Sam Mateusz jest obywatelem świata, psychologiem, międzynarodowym trenerem rozwoju osobistego. Autor dziewięciu książek i licznych publikacji z zakresu psychologii sukcesu, relacji i zmiany oraz inteligencji emocjonalnej Jego książka „Success and change” otrzymała nagrodę Teofrasta – przyznawaną przez magazyn Charaktery – dla najpopularniejszej książki psychologicznej wyłonionej przez czytelników. Ze swoimi szkoleniami dotarł m.in. do Brazylii, Meksyku, Kolumbii, Niemiec, Włoch, Anglii i Irlandii. Był współprowadzącym szkolenia wraz z największymi gwiazdami światowego coachingu – Jackiem Canfieldem, Robertem Cialdinim, Robertem Kiyosakim czy Anthonym Robbinsem. Na zaproszenie PSC przyjeżdża na Wyspy już po raz drugi. We wcześniejszym, majowym szkoleniu wzięło udział ponad 350 rodaków.

Potrzeba rozwoju wśród Polaków z Wielkiej Brytanii jest ogromna. Świadoma, a przez to silna Polonia może osiągnąć więcej, spełniać się bardziej i żyć na godnym poziomie, podsumowuje Krzysztof Jaworski.

Więcej informacji na http://www.polishsuccesscentre.com/obywatel-swiata/

Obywatel Świata – jak zbudować mentalność globalną?
Kiedy? 5 grudnia 2015 r., godz. 10:00 – 18:00
Gdzie? Ealing Town Hall, Victoria Room, New Broadway, Ealing W5 2BY

Informacja prasowa
Więcej informacji: All 4 Comms | http://www.all4comms.com/
T. 0044 (0)1480 351 688; E. anna@all4comms.com

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

Kłopoty Premier: sondaże pokazują rosnące poparcie dla drugiego referendum

Brytyjczycy są krytyczni wobec proponowanej przez premier Theresę May umowy w sprawie Brexitu i gotowi są poprzeć organizację drugiego referendum, w którym opowiedzieliby się za pozostaniem we Wspólnocie - wynika z dwóch opublikowanych wczoraj sondaży.

Miłość: On muzułmanin, ona chrześcijanka

On muzułmanin ze stolicy Bangladeszu, ona chrześcijanka z miasteczka w zachodniej Polsce. Poznali się w Berlinie. Synka urodziła zaraz po maturze. Historia jak z „Faktu”, a jednak się udało. Oto Klaudia, Mamun i ich multikulturowy „happy end”. Wychowana w rodzinie „patchworkowej”, Klaudia pragnęła, by jej własna była taka „na zawsze”. Życie wystawiło ją na większą próbę, niż zakładał plan.

Fałszywe 20-funtówki w obiegu. Kolejny raz przed świętami

Po raz kolejny w okresie przedświątecznym w Wielkiej Brytanii pojawiły się w obiegu fałszywe banknoty o nominale 20 funtów. Dla oszustów jest to sposób na zrobienie tańszych zakupów na święta Bożego Narodzenia.

W UK rekordowy spadek liczby pracowników z Europy Wschodniej

Liczba pracowników w Wielkiej Brytanii z byłych krajów komunistycznych Europy Wschodniej, w tym z Polski, spadła w najszybszym tempie od 20 lat - wynika z najnowszych danych Krajowego Urzędu Statystycznego (ONS).

Brytyjscy farmerzy będą mogli zatrudniać pracowników spoza UE

Zgodnie z nowymi propozycjami rządowymi brytyjscy farmerzy po opuszczeniu Unii przez Wielką Brytanię będą mogli zatrudniać do prac sezonowych pracowników spoza Wspólnoty.

Czy mięso zostanie opodatkowane?

Naukowcy apelują do brytyjskich władz, by podnieśli ceny produktów zwierzęcych. Według nich mogłoby uratować życie tysiącom osób.

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Brexit wpłynie na opiekę medyczną w Wielkiej Brytanii?

Przez Brexit w Wielkiej Brytanii może zabraknąć nawet 380 tys. pracowników opieki do 2026 roku. Już teraz w branży tej jest około 90 tys. wolnych miejsc pracy.

Jak zostać dawcą szpiku

Pobranie szpiku jest bezpieczne ale wiąże się z paroma niedogodnościami związanymi z przeszczepieniem. Jednak nie są one zbyt dotkliwe. Przy pobraniu komórek macierzystych z krwi obwodowej trzeba się liczyć z jednodniową wizytą w klinice pobrania.

Wracać czy zostać? Już za niecałe pół roku Wielka Brytania wyjdzie z Unii!

Już teraz zauważalny jest kryzys związany z kursem funta. Ceny rosną a płace nie. Brakuje rąk do pracy. Na budowach ubywa Polaków. Zdarza się, że nawet w polskich sklepach sprzedawcami są obcokrajowcy. To Brexit. Marzec 2019 budzi duży niepokój.

Czy jeszcze „opłaca się” przyjechać do Wielkiej Brytanii?

Po pierwsze praca nie leży tu na ulicy; pieniądze też nie spadają z nieba, a zasiłki, jeśli nam w ogóle przysługują są bardzo niskie. Jeśli nie mamy pracy możemy bardzo szybko znaleźć się na ulicy, bo nikt nie zapłaci za nasz czynsz, ciocia nie zaprosi na obiad, a babcia nie zostanie z dziećmi, kiedy trzeba iść na nocną zmianę do pracy.

Pomnik ku czci Generała Stanisława Maczka odsłonięty w Edynburgu

W sobotę 3 października w Edynburgu został odsłonięty pomnik poświęcony gen. Stanisławowi Maczkowi - jednemu z największych polskich bohaterów wojennych. Odsłonięcia dokonali Lady Fraser z Carmyllie, wdowa po lordzie Fraserze - inicjatorze pomysłu budowy pomnika - oraz major Zbigniew Mieczkowski.

Premier Szkocji Nicola Sturgeon odwiedziła Auschwitz-Birkenau

"Wróciłam z poruszającego dnia w Auschwitz-Birkenau z @HolocaustUK. Trudno ubrać w słowa, jaki to miało na mnie wpływ. Sama skala makabry i pozostałości po tylu ludzkich życiach - buty, walizki, zdjęcia - są trudne do objęcia rozumem" - napisała.

INFORMACJE I BIZNES

Fałszywe 20-funtówki w obiegu. Kolejny raz przed świętami

Po raz kolejny w okresie przedświątecznym w Wielkiej Brytanii pojawiły się w obiegu fałszywe banknoty o nominale 20 funtów. Dla oszustów jest to sposób na zrobienie tańszych zakupów na święta Bożego Narodzenia.

W UK rekordowy spadek liczby pracowników z Europy Wschodniej

Liczba pracowników w Wielkiej Brytanii z byłych krajów komunistycznych Europy Wschodniej, w tym z Polski, spadła w najszybszym tempie od 20 lat - wynika z najnowszych danych Krajowego Urzędu Statystycznego (ONS).

Brytyjscy farmerzy będą mogli zatrudniać pracowników spoza UE

Zgodnie z nowymi propozycjami rządowymi brytyjscy farmerzy po opuszczeniu Unii przez Wielką Brytanię będą mogli zatrudniać do prac sezonowych pracowników spoza Wspólnoty.

Czy mięso zostanie opodatkowane?

Naukowcy apelują do brytyjskich władz, by podnieśli ceny produktów zwierzęcych. Według nich mogłoby uratować życie tysiącom osób.

Od stycznia spadają ceny prądu i gazu!

Od pierwszego stycznia spadają ceny prądu i gazu. Jak poinformował Ofgem – regulator rynku energetycznego w Wielkiej Brytanii - dla przeciętnego gospodarstwa domowego oznacza to oszczędności rzędu 76 funtów na rachunkach za prąd i gaz.

Ryanair zwalnia za zdjęcie śpiących na podłodze

W minionym miesiącu do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać pilotów i pracowników personelu pokładowego Ryanaira, którzy śpią na podłodze pokoju biurowego. Teraz linie lotnicze ich zwolniły.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

Wracać czy zostać? Już za niecałe pół roku Wielka Brytania wyjdzie z Unii!

Już teraz zauważalny jest kryzys związany z kursem funta. Ceny rosną a płace nie. Brakuje rąk do pracy. Na budowach ubywa Polaków. Zdarza się, że nawet w polskich sklepach sprzedawcami są obcokrajowcy. To Brexit. Marzec 2019 budzi duży niepokój.

Czy jeszcze „opłaca się” przyjechać do Wielkiej Brytanii?

Po pierwsze praca nie leży tu na ulicy; pieniądze też nie spadają z nieba, a zasiłki, jeśli nam w ogóle przysługują są bardzo niskie. Jeśli nie mamy pracy możemy bardzo szybko znaleźć się na ulicy, bo nikt nie zapłaci za nasz czynsz, ciocia nie zaprosi na obiad, a babcia nie zostanie z dziećmi, kiedy trzeba iść na nocną zmianę do pracy.

Universal credit - Uniwersalna katastrofa

Wielkiej Brytanii grozi społeczna katastrofa. Rząd jednak odmawia dodatkowych pieniędzy. I wątpliwe, żeby to się zmieniło, zwłaszcza teraz, gdy tematem dominującym będzie brexit.

„Nie każdy ma na tyle pokory w sobie, aby poprosić kogoś o pomoc”

„Skuteczność jest miarą prawdy, jeśli nie jesteśmy skuteczni, należy ją zmienić”. Marcin Kamoda z MK Business Consulting edukuje ze Świadomej Sprzedaży biznesy w UK.

Ludzkość ma ogromny dług u Ziemi

Na każdy rok życia ludzkości na Ziemi przypada określona ilość odnawialnych zasobów naturalnych. Dzień Długu Ekologicznego to dzień, w którym wykorzystaliśmy wszystkie zasoby przeznaczone na dany rok. Codziennie jemy, pijemy, podłączamy smartfony do prądu, poruszamy się pojazdami wydzielającymi spaliny – w skrócie: zużywamy zasoby Ziemi.

"The Guardian": Polscy sędziowie zastraszani przez państwo

Brytyjski dziennik "The Guardian" poinformował, że trzech wysokich rangą polskich sędziów poskarżyło się na prowadzoną przeciwko nim przez instytucje rządowe kampanię "zastraszania i szykan". "Próbują mnie złamać" - przyznał jeden z nich.

STYL I KULTURA

Brytyjska szkoła zorganizowała konkurs na „najlepszy tyłek” wśród nastolatek

„To są młodzi ludzie i jeśli w szkole są dzieci, które mają problemy ze swoim ciałem albo ze swoja osobowością, to to może mieć wpływ na ich zdrowie psychiczne w przyszłości. Myślałam, że szkoły są od tego, by do takich zachowań nie dopuszczać”

Apel do Brytyjczyków, aby gromadzili własne zapasy. Rząd spodziewa się braków

Brytyjski rząd obawia się opóźnień w dostawie żywności i leków w razie załamania się negocjacji w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i przygotowuje alternatywny plan, zakładający m.in. wynajem własnych promów - ujawnił 'Financial Times'. Jednocześnie wezwano Brytyjczyków, aby na własną rękę gromadzili zapasy leków.

Posłanka PiS żąda zakazu pokazywania filmu KLER

Posłanka PiS, Anna Sobecka – związana z Radiem Maryja, chce zakazać wyświetlania filmu w kinach chociaż, jak sama przyznaje, widziała jedynie zwiastun.

Służba zdrowia bije na alarm - fala zachorowań na kiłę

W ciągu ostatniej dekady liczba zachorowań na kiłę wzrosła na Wyspach trzykrotnie, a na rzeżączkę dwukrotnie. Dało to największą zachorowalność od 1949 roku.

Chłopcy w Anglii będą szczepieni przeciwko wirusowi brodawczaka

Rząd potwierdził, że chłopcy w Anglii będą szczepieni przeciwko ludzkiemu wirusowi brodawczaka zgodnie z ostatnimi zaleceniami ze strony Komitetu ds. Szczepień i Immunizacji (JCVI).

Polskie matki rodzą najwięcej dzieci w Wielkiej Brytanii

Według danych brytyjskiego urzędu statystycznego, Polki-migrantki zajmują pierwsze miejsce wśród kobiet, które urodziły dzieci w Wielkiej Brytanii. „Polskie” porody stanowią prawie 30%.