» (jm) | The Polish Review

Miliardy inwestowane w badania HIV, to strata pieniędzy, a HIV jest „karą boską dla pedałów” powiedział amerykański pastor Steven Anderson w swoim kazaniu „Boże Narodzenie bez AIDS”. – pisze US Today.

_______________________________________________________________________________________________

Przywódca „Kościoła Wiernego Słowu Chrzciciela” Steven Anderson uchodzi na świecie za chrześcijańskiego fundamentalistę. Twierdzi, że badania nad chorobą są niepotrzebne, bo lekarstwa istnieją od zarania ludzkości: – Wystarczy unikać pedalstwa. – radzi. Mówi też, że AIDS jest karą bożą, za występowanie przeciw prawom boskim.

– Odkryłem, lekarstwa na AIDS. Wszyscy mówią: Do roku 2020 powinniśmy mieć świat bez AIDS, ale lekarstwo można mieć już na Boże Narodzenie! – powiedział Anderson, po czym zacytował werset ze Starego Testamentu, z Księgi Kapłańskiej.”Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak z kobietą, oboje popełniają obrzydliwość; muszą umrzeć, ich krew jest na nich,” I to jest lekarstwo na AIDS. Wszystko jest w Biblii, a oni wydają miliardy dolarów na badania i testy. To jest uleczalne.

Pastor sugeruje, by zgodnie ze Słowem Bożym pozbawiać życia homoseksualistów.

Wcześniej Anderson występował przeciw antykoncepcji, twierdząc, że „środki antykoncepcyjne przyjmują dziwki, w żyłach których płynie zgniła krew.”

Pastor znany jest jest w USA również z tego, że gdy Obama pierwszy raz został wybrany prezydentem USA , ten nazwał go „socjalistycznym diabłem”, życząc mu by zmarł on „na raka mózgu i poszedł do piekła”.

Źródło | The Polish Review

polish_review_100