Czy Królowa nie przyjdzie na ślub księcia Harrego i Meghan?

Może dojść do sytuacji, która działa się podczas ceremonii zawarcia małżeństwa księcia Karola z Camillą Parker Bowles.

Okazuje się, że królowa Elżbieta może nie pojawić się na ślubie księcia Harrego i jego wybranki, Meghan Markle. 90-letnia monarchini już teraz poinformowała o przyczynie możliwej decyzji. 

Kolejny ślub na dworze królewskim początkowo był zaplanowany na okres letni, jednak zmieniono datę na wcześniejszą. Powodem jest słabe zdrowie zarówno królowej Elżbiety, jak i księcia Filipa. Zaręczonej parze bardzo zależy na pojawieniu się monarchini, dlatego przełożyli datę ślubu na wiosnę 2018 roku.

To jednak nie stan zdrowia może zadecydować o finalnym pojawieniu się Królowej na ceremonii zawarcia małżeństwa między księciem Karolem a Meghan Markle. Mimo, że monarchini jako jedna z pierwszych osób pogratulowała wnukowi zaręczyn, może nie zjawić się na samej ceremonii.

RYANAIR WYPRZEDAJE BILETY W NOWEJ PROMOCJI

Podobnie stało się w 2005 roku, kiedy to  książę Karol brał ślub z Camillą Parker Bowles. Wtedy Królowa Elżbieta pojawiła się tylko na weselu. Tym razem może być tak samo – problem stanowi Meghan Markle, która już raz brała ślub, jest więc rozwódką. Okazuje się, że monarchini, jako głowa kościoła anglikańskiego w Wielkiej Brytanii być może i w tym przypadku przedłoży ta rolę na rolą babci księcia Harrego.

NHS REZYGNUJE Z REFUNDACJI OGÓLNODOSTĘPNYCH LEKÓW

Jako zwierzchnik kościoła nie może uczestniczyć w ślubie między księciem a rozwódką. Miejmy nadzieję, że tym razem Królowa odstąpi od zasady i zaszczyci swoją obecnością ślub drugiego wnuka, Harrego.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.