» Patrycja Zając

Polskie Centrum Kultury i Edukacji im. Fryderyka Chopina w Edynburgu zaprasza na niezwykły spektakl teatralny dla dzieci 5+ pt. „Baśń o królewnie Śnieżce”, w oparciu o słynną baśń braci J.W. Grimm. Przedstawienie zostało przygotowane przez działające w ramach Centrum kółko teatralne Lustro SCENY i na swoim koncie ma prestiżową pierwszą nagrodę za najlepsze przedstawienie teatralne, w zorganizowanym w tym roku w Edynburgu IPPMFT.

______________________________________________________________________________________________

Ta niezwykle mądra opowieść o dobrodusznej Śnieżce, jej próżnej i okrutnej macosze oraz mądrym Lustrze wzruszy, a momentami nawet rozbawi zarówno najmłodszych jak i starszych widzów. To świetny sposób na miłe, wspólne spędzenie ze swoimi pociechami tegorocznych mikołajek, jako że po spektaklu odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Więcej o samym spektaklu jak i zajęciach w ramach kółka teatralnego Lustro SCENY znajdziecie na:

https://www.facebook.com/pages/Lustro-SCENY/602783983178107
oraz https://www.facebook.com/pcechopin?ref=hl

śnieżka_01

Gdzie i kiedy?
7 grudnia (niedziela) o 15:00 w ośrodku The Halls,
6 Henderson Street, Leith, Edinburgh, EH6 6BS (koło Lidla)
Cena biletu dla dziecka: £2.00
Cena biletu dla dorosłego: £5.00
Bilety do nabycia przed spektaklem lub w przedsprzedaży,
w każdą sobotę w Centrum, 11 John’s Place, EH6 7EL Edinburgh.

Zapraszając wszystkich Państwa na spektakl „Baśń o królewnie Śnieżce” informujemy jednocześnie, że zapisy do kółka teatralnego Lustro SCENY, działającego przy The Frederick Chopin Polish Centre: 11 John’s Place, EH6 7EL Edinburgh, przyjmujemy przez cały rok.

Poza możliwością kreatywnego rozwijania zainteresowań teatralnych i czytelniczych, zajęcia te pozwolą zgłębić arkana pracy aktorskiej i reżyserskiej, zapoznają ze strukturą tekstu scenicznego i przybliżą pojęcia z dziedziny teatrologii. Wszystko to w trakcie wspólnego przygotowywania kolejnych przedstawień teatralnych, zakończonych każdorazowo występem przed publicznością. Teatr to miejsce wyjątkowe i magiczne, które jako jedyne łączy wszystkie rodzaje sztuk kształtujących kulturę. Tworząc jego namiastkę zapraszamy więc serdecznie do uczestnictwa w kółku teatralnym Lustro SCENY. Więcej szczegółów dotyczących naszej artystycznej działalności znaleźć można na stronie:

KÓŁKO TEATRALNE „LUSTRO SCENY”
https://www.facebook.com/pages/Lustro-SCENY/602783983178107

AFISZ najnowszy