Kot w butach w Edynburgu

Lustro SCENY, „Kot w butach” (spektakl od najmłodszych lat)

Już 1 maja w Edynburgu kolejna premiera grupy Lustro SCENY. Tym razem na warsztat wzięty został „Kot w butach” Jana Brzechwy z klasycznego zestawu „Bajki Samograjki”. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia niezwykłego Kota i jego przyjaciela Janka z galerią oryginalnych postaci w tle i zabawną oprawą muzyczną.

Ta od pokoleń znana i lubiana bajka z powodzeniem przypaść może do gustu widzom w każdym wieku. Zapraszamy serdecznie już 1 maja na godzinę 16:00 – wstęp wolny!

Więcej informacji na https://www.facebook.com/LustroSCENY/

plakat kot w butach

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Fact-checking na Facebooku w rozsypce

System weryfikacji informacji (tzw. fact-checkingu) na Facebooku, który miał działać we współpracy z dziennikarzami, jest w rozsypce. Sami dziennikarze są rozczarowani rzeczywistością współpracy z koncernem i chcą jej zakończenia - podał dziennik 'The Guardian'.

STYL I KULTURA