Kot w butach w Edynburgu. Fotorelacja!

1 maja 2016 roku, na długo zapadnie w pamięci widowni zgromadzonej w sali przy kościele Holy Cross przy 11 Bangholm Loan, w Edynburgu, z okazji pikniku majowego, bowiem grupa teatralna „Lustro SCENY”, po raz kolejny oczarowała swoimi umiejętnościami wszystkich zgromadzonych tego dnia widzów.

Przedstawienie „Kot w butach” pod kierownictwem Patrycji Zając, miało rozpocząć się o godzinie 16-tej, jednak braki organizacyjne zarówno po stronie księdza jak i edynburskich harcerzy spowodowały niemałe opóźnienie. Jednak, gdy uporano się z chaosem, a do sali upchnięto tłumy ludzi, na scenę wyszedł Kot. Zgromadzone, w ilościach niepoliczalnych, dzieci – siedzące tuż przed aktorami „Lustra SCENY” – oniemiały. Wszak nie często zdarza się, aby tuż przed nosem krążył „Kot w butach”, kicały zające, stangret powoził najprawdziwszą karocą, w której podskakiwały co chwila, – z powodu nierówności drogowych – król, królewna i cała świta. Słowem najprawdziwsze show, w wykonaniu grupy teatralnej „Lustro SCENY”, które po raz kolejny udowodniło swą pomysłowość i spontaniczność jak również profesjonalne przygotowanie.

Zarówno reżyserce Patrycji Zając, całej grupie teatralnej jak i oprawie technicznej – bez której przedstawienie nie mogłoby się odbyć – czyli Mikołajowi Zającowi, zgromadzona publiczność i ta młodsza i ta starsza zgotowała owacje na stojąco prosząc jednocześnie grupę o bis, finałowej piosenki. Krótko mówiąc, kolejny sukces edynburskiej grupy teatralnej „Lustro SCENY” stał się faktem.

„Kot w butach – OBSADA:

KOT: Weronika Krawczyk
JANEK: Nicola Mclennan
BRAT: Marysia Wojtyło
BRATOWA: Wiktoria Syperek
KRÓL: Alicja Pyzik
KRÓLEWNA: Antonina Puchała
STANGRET: Róża Bilińska
OCHMISTRZYNI: Maja Gąska
DAMY DWORU: Natalia Rybicka, Natalia Kozyra
HEROLD: Mikołaj Figiel
MYŚLIWI: Zachary Wakulicz/debiut, Leonard Knop/debiut
ZAJĄCZKI: Sandra Biernaciak, Inga Knop/debiut

Poniżej zapraszamy na fotorelację z „Kota w butach” w Edynburgu, a także zachęcamy do przeczytania wywiadu z Patrycją Zając; wywiadu przeprowadzonego jeszcze przed przedstawieniem. Cały wywiad czytaj TUTAJ!

OM | Opracował Damian Biliński
Fot: Damian Biliński, Barbara Ostrowska, Patrycja Zając, Przemysław Tkaczyk

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Przychodzi Polak do brytyjskiego lekarza

Kiedy zapytałam koleżankę o jej opinię na temat bezpłatnego w końcu GP, czyli brytyjskiej przychodni, ta odpowiedziała niemalże natychmiast, że pracują tam nie lekarze, tylko „patałachy”, którym nie chce się sięgnąć po leki lepsze niż zwykły paracetamol. - Tak się składa, że paracetamol to ja sobie sama mogę wziąć bez ich łaskawej konsultacji – dodała koleżanka.

STYL I KULTURA

/Autor

le prawdy zawierają ciążowe mity?

Wiele źródeł i jeszcze więcej sprzecznych informacji. To rzeczywistość, z którą na co dzień mierzą się przyszłe mamy. Zapytaliśmy kilka z nich, z jakimi radami i stwierdzeniami na temat ciąży spotykają się najczęściej. Dzielimy je na fakty i mity, i wyjaśniamy, których z nich się wystrzegać, a które warto wprowadzić w życie.