Kosztowna naiwność. Kobieta naciągnęła chłopaka na raka

31-letnia Charlotte Roche z Aberdeen wyłudziła od swojego chłopaka 14 tys. funtów pod pretekstem wyleczenia raka. Prawda okazała się zgoła inna. Pieniądze były potrzebne w szpitalu, ale na operację plastyczną.

Charlotte Roche

Charlotte Roche

Charlotte Roche poznała swoją ofiarę Matthew, w serwisie randkowym Plenty of Fish. Na początku, w rzeczy samej, było romantycznie. Jednak kobieta miała od dawna przygotowany plan. Chłopakowi wyznała, że w przeszłości miała nowotwór jajnika, a w niedalekiej przyszłości wybiera się na wizytę kontrolną do Londynu. Po rzekomej wizycie przekonała zmartwionego mężczyznę, aby ten pożyczył pieniądze na operację usunięcia narośli. Mężczyzna bez wahania wyłożył blisko 7 tys. funtów. Kobieta jednocześnie zabroniła odwiedzić się w szpitalu. Mężczyzna trwał w przekonaniu o słuszności swojego działania, a że miłość nie zna granic, a zakochane oczy widzą nieco mniej, kolejna pożyczka była tylko formalnością, bowiem po operacji kobieta przekonała chłopaka, że potrzebuje pieniędzy na leki i na opiekę pooperacyjną. Mężczyzna lekką ręką przekazał ukochanej kolejne 2 tysiące funtów.

Otrzeźwienie przyszło, gdy mężczyzna zorientował się, że jego związek z ukochaną kobietą jest co najmniej dziwny. Przede wszystkim mężczyzna zorientował się, że jak na tak zaawansowany związek ze swoją ukochaną widzi się zdecydowanie zbyt rzadko. A zamiast przelewu na jego konto zwrotu pożyczki znacznie częściej słyszał zwykłe wymówki. Kropkę nad „i” postawiła siostra dziewczyny, która zdecydowanie zasugerowała, aby pożegnał się z pożyczonymi pieniędzmi.

Na szczęście, Matthew, „wytrzeźwiał” do końca i sprawę przedstawił policji, a ta 31-letnią Charlotte Roche z Aberdeen, zatrzymała. I choć jakimś cudem udało się kobiecie uniknąć więzienia to będzie musiała społecznie odpracować 80 godzin, a byłemu „sponsorowi” oddać pożyczoną kwotę o równowartości 14 220 funtów.

OM | Open Magazyn.pl
Źródło | Metro.co.uk

Wyślij szybką wiadomość

0 + 3 = ?

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!