Korki na autostradzie to wina imigrantów!

Przywódca UKIP Nigel Farage spóźnił się na spotkanie swoich zwolenników, jakie zorganizowano w Walii w Port Talbot. Według informacji prasowych spóźnienie spowodowane było wielkimi korkami na autostradzie M4, za które zdaniem lidera tej partii odpowiadają imigranci!

________________________________________________________________________________________________

Farage miał wziąć udział w pierwszym w Walii spotkaniu na które przybyło około 100 osób, które za możliwość posłuchania swojego przywódcy zapłaciły 25 funtów. Na spotkaniu lider antyimigracyjnej partii miał przedstawić podstawowe założenia swojej formacji politycznej. Komentatorzy zauważają, że spóźnienie rzędu dwóch godzin pokazuje, jak nieprofesjonalne podejście ma do spotkań z wyborcami Farage.

Lider UKIP-u stwierdził jednak, że jego spóźnienie „nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Powinienem tę trasę pokonać w trzy i pół do czterech godzin. Niestety M4 nie jest już tak przejezdna jak przedtem ponieważ Wielka Brytania jest przeludniona, głównie za sprawą imigrantów.”

W programie BBC’s Sunday Politics Wales Nigel Farage stwierdził ponadto, że nie należy temu zdarzeniu nadawać jakiegoś specjalnego znaczenia. „Przez te wszystkie lata, nie dotarłem na czas na chyba trzy spotkania na tysiące, które odbywam” – bronił się lider antyimigracyjnej partii.

Źródło | Informacje 24

info24_logo

Sharing is caring!