12 MONTHS WITH LENSES – to już druga edycja konkursu fotograficznego, która odbywa się w Wielkiej Brytanii. IMAGINATION Open Focus Challenge – to hasło na rok 2015

_____________________________________________________________________________________________________________________

Chcielibyśmy zaprosić Wszystkich miłośników fotografii zarówno amatorów jak i profesjonalistów, którzy mają ochotę na dobrą zabawę.

Konkurs przeznaczony jest dla Wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności. Tematy przez nas przygotowane sę w taki sposób, aby osoba fotografująca podjęła wyzwanie i przedstawiła podany temat według własnego uznania.

Udział w zabawie mogą wziąć również Wasi koledzy i koleżanki innych narodowości. Jesteśmy otwarci i chętnie przejdziemy na dwujęzyczność 🙂

IMAGINATION Open Focus Challenge, to nie tylko fotografia ale także wyzwanie dla ludzi kreatywnych z wyobraźnią, otwartych i wrażliwych artystycznie. To sposób postrzegania świata inaczej.

Wszystkie nadsyłane prace udostępniane będą na naszych dwóch stronach fanpage:

1. 12 months with lens: https://www.facebook.com/pages/12-MIESI%C4%98CY-Z-OBIEKTYWEM-projekt-fotograficzny-2014/586681051398059

2. Konkursy fotograficzne:
https://www.facebook.com/pages/Konkursy-Fotograficzne/528769867220485?fref=ts

Przewidzine są dwa etapy konkursu:
1 – w którym zostanie przyznana nagroda główna, a temat będzie narzucony przez nas.
2 – zdjęcie tygodnia – zwycięska fotografia trafi do specjalnego albumu utworzonego na naszym Fanpage’u. W tym konkursie, każda wygrana osoba będzie miała za zadanie wymyśleć temat na następny tydzień. (W razie problemów mamy przygotowanych kilkadziesiąt tematów w zapasie, więc wspomożemy)

W tym roku chcielibyśmy również, aby osoby biorące udział w zabawie spotkały się na wspólnym wyjeździe integracyjnym zorganizowanym przez nas.

baner_magination

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Organizatorzy konkursu:
Bristol Events Media&Travel – info@bristol-eventsmediatravel.co.uk
MG Photography World

Sponsorzy nagród:
Bristol Events Media&Travel
MG Photography World
Wyspa Ksiazek
Soul Vision- Fashion Evolution

Sharing is caring!