Kobieta została skazana, bo zagrała w filmie w kościele

» Przemysław Ozdowy | Źródło: www. heute.at

Jene 29 latka która wystąpiła w popularnym w Austrii, a nakręconym w kościele parafialnym w Hörsching filmie porno, została skazana w czwartek w Linz na karę pozbawienia wolności do trzech miesięcy. „Uważam to za nieludzkie” powiedziała aktorka i tłumaczy się tym, że nie wiedziała, że kręcenie takich scen jest nielegalne w obiektach religijnych.

____________________________________________________________________________________________________

Młoda kobieta pojawiła się na sali sądowej ubrana w kurtkę z kapturem i w okularach przeciwsłonecznych. Powiedziała publicznie: „Cały naród obejrzał ten film po prostu dlatego, że tak bardzo dobrze w nim zagrałam”.

„Jestem aniołem”
Akt oskarżenia to zarzuty o zakłócenie praktyk religijnych i oczerniania nauk religijnych za co grozi do sześciu miesięcy więzienia. Prokurator dociekał jak powstał pomysł, by w kościele kręcić tego rodzaju film. 29 latka powiedziała, że z religii miała piątkę i jest jej naprawdę przykro.

Od czasu kiedy ten film pojawił się w sprzedaży na trzech platformach internetowych zarobił około 5350 euro.

„To jest jakiś horror, nie chcę jeszcze raz przez takie coś przechodzić” powiedziała oskarżona. Twierdzi też, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy, nie zrobiła żadnego nowego filmu, a obecnie pracuje jako sprzątaczka.

Co tak naprawdę można zobaczyć w tym filmie? Podobno krzyże, różańce i wibratory, a w roli głównej 29-letnia anielica.

Więcej aktualnych informacji z Austrii o charakterze informacyjno-publicystyczno-biznesowo-kulturalnym znajdziecie państwo na Facebooku w grupie Polacy w Austrii – Polen in Österreich https://www.facebook.com/groups/543044279160183/.

Sharing is caring!