UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Kły Donalda Tuska

Będzie śmiesznie, jeśli PiS nie poprze kandydatury Donalda na następną kadencję prezydenta Europy. Będzie jeszcze śmieszniej, jeśli właśnie dlatego, że nie poprzez polskiego kandydata PiS, kandydat ten wygra wybory.

Teflonowy Donald Tusk, który był wyśmiewany za swój angielski przez samego Prezesa, teraz swoją początkową nieporadność językową przekuwa na karierę światowego polityka. Wszyscy znamy jego pierwsze przemowy jako przewodniczącego Rady Europejskiej. Było i śmiesznie, i strasznie. Potem był jeszcze hit polskich „internetów” z próbką języka hiszpańskiego, aż wreszcie wspaniały wręcz finisz po chorwacku i owacje na stojąco w chorwackim parlamencie.

Wydaje się też, że Tusk opanował już small talk do tego stopnia, że dość swobodnie porusza się pośród innych europejskich liderów. Dwa lata w Brukseli i kurs językowy na Malcie nie poszły na marne.

Pozostaje pytanie, czy PiS oficjalnie nie poprze Tuska, a zrobi to niejako „pod stołem”? Czy nie poprze go w ogóle? Pierwsza sytuacja miałaby miejsce zapewne wtedy, kiedy stanowisko dla Donalda Tuska nie byłoby pewne. Natomiast druga wtedy, gdyby było wiadomo, że nawet gdyby „skały srały” nic nie stanie na przeszkodzie, żeby objął kolejną kadencję.

W jednym i drugim przypadku chodzi o to, żeby do twardego elektoratu PiS-u nie poszedł sygnał, że mimo wszystko, że „wina Tuska”, to jednak poparcie PiS-u ma. Byłby to niejaki szum informacyjny i niepotrzebny zgrzyt na linii suweren – partia rządząca.

PiS ma chyba już dosyć wpadek medialnych i wizerunkowych. Niby wszystko jest okay i politycy PiS-u bagatelizują różne sprawy, jednak im bardziej to robią, tym bardziej suweren obserwuje, że jednak jest tutaj coś nie tak.

Zimną krew na razie póki co zachowuje szara eminencja dobrej zmiany, czyli pan Prezes. Na razie potępił Misiewicza i chyba tym samym zapadł na tego człowieka polityczny wyrok. Co prawda teraz można zapytać, czy Misiewicz ma coś na Macierewicza, a Macierewicz na Kaczyńskiego, co spowoduje, że jednak dalej Misiewiczowi będą się kłaniać „polskie wierzby płaczące” wraz ze „słabymi oficerami”, salutującymi i trzymającymi parasole nad młodą głową pana „nie-ministra”. Jak śpiewał kiedyś kabaret OT.TO: „On wie, że ja wiem. Ja wiem, że on wie. On wie, że ja wiem, że on wie”.

Jednak takie sygnały idą i od marszałka Senatu Karczewskiego (marszałek Sejmu z korzyścią dla siebie samego na razie milczy, bo co się odezwie, to coś skrewi) i od „rzeczywistego” rzecznika PiS-u pana posła Sasina. Na razie sam zainteresowany i jego ministerstwo udają, że nic się nie dzieje, a Misiewicz jest na zaplanowanym urlopie, czyli udał się na z góry upatrzone pozycje.

Generalnie jest to jeden z problemów PiS-u. Brak umiejętności wycofania się ze zbyt pochopnych decyzji i szaleństw. Niestety Prezes jest tylko jeden i wszystkiego dopilnować nie może, a teraz zajmuje mu czas jego pupil pan Ziobro, który do spółki z panem Kaczyńskim robi porządki w sądownictwie.

Ten ostatni system sam sobie jest winien, bo to on się zgadzał na areszty prewencyjne, opieszałość, niezbyt klarowne relacje prokuratura-sądy-układ zamknięty. Z tego też powodu większość społeczeństwa raczej nie będzie płakać, jak coś się z systemem sądowniczym w Polsce zrobi. Lata zaniedbań zrobiło swoje, a obywatele już dawno stracili nadzieję na niezawisłe sądy i prokuratury.

Dlatego też z niecierpliwością będę sobie oglądał zbliżający się spektakl. Kupiłem już nawet popcorn. Chociaż też nie lubię.

Autor | Piotr Dobroniak
Fot: PAP/EPA / Domenic Aquilina

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

Trump wylądował w Wielkiej Brytanii

Prezydent USA Donald Trump rozpoczął dzisiaj trzydniową wizytę państwową w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Stansted przywitała go przedstawicielka królowej na hrabstwo Essex Jennifer Tolhurst oraz szef MSZ Jeremy Hunt.

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!