Kim jesteś w łóżku?

W ciągu całego życia mają więcej partnerów niż inni. Zdarza się, że piją i jedzą też więcej niż inni. Mają apetyt na życie, nic więc dziwnego, że mogą mieć problemy z nadwagą. Lubią się bawić, są kreatywni. Niestety mogą zapadać na depresję lub nagłą zmianę nastrojów. Kto?

DOBRE BIURO
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
ODSZKODOWANIA

Jedyna firma na rynku szkockim (mamy najwyższe odszkodowania w Szkocji) oferująca wizyty domowe jak również auta zastępcze do 24h po wypadku. Operujemy na całym terenie Szkocji, mamy indywidualny kontakt z każdym klientem, który otrzymuje szczegółowe informacje oraz instrukcje dotyczące przebiegu całego procesu ubiegania się o rekompensatę. Jesteśmy firmą zobowiązaną do kontaktu z klientem 7dni w tygodniu.

Oferujemy kompleksowy zakres usług takich jak: darmowa fizjoterapia, darmowe auta zastępcze, darmowe holowanie, monitorowane komisje lekarskie, opieka nad klientem podczas całego procesu ubiegania się o rekompensatę.

Mamy najwyższe odszkodowania w Szkocji (średnio o 40% wyższe odszkodowania w porównaniu do innych firm czy kancelarii), a także najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku. Jesteśmy firmą własnościową obsługującą kilkuset klientów rocznie. Żaden z naszych klientów nigdy nie był niezadowolony.

Uwaga! Usługa dostępna na terenie Szkocji!

ZOBACZ TAKŻE!

WYPADEK DROGOWY

Jeżeli brałeś udział w wypadku drogowym i na skutek tego Twój stan zdrowia się pogorszył to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Nie chodzi tutaj tylko o urazy typu złamana kończyna lub bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Żeby uzyskać odszkodowanie wystarczy odczuwać ból lub dyskomfort. Jeśli na skutek wypadku nie byłeś w stanie pracować, uległy zniszczeniu jakieś przedmioty lub poniosłeś inne straty jesteśmy w stanie odzyskać wszystko co do pensa. Jeżeli kolizja, w której brałeś udział zakończyła się szczęśliwie tylko uszkodzeniem samochodu nie jesteś skazany na swojego ubezpieczyciela i excess w wysokości kilkuset funtów. Jeśli zgłosisz się do naszej firmy naprawimy Twój samochód, a na czas naprawy otrzymasz samochód zastępczy. To wszystko bez czekania i angażowania Twojej firmy ubezpieczeniowej.

WYPADEK W PRACY

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku w pracy z powodu zaniedbań pracodawcy lub bezpośredniej winy jego lub współpracowników masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Należy pamiętać, że za zaniedbanie można uznać brak odzieży ochronnej, brak przeszkolenia pracownika lub źle czy też nie ergonomicznie przygotowane miejsce do pracy. Pracodawca powinien dołożyć wszelkich starań aby praca, którą wykonuje dla niego pracownik mogła być wykonana w maksymalnie bezpiecznym środowisku i nie narażała pracownika na utratę zdrowia lub życia. Jeżeli na skutek wypadku nie jesteś w stanie pracować lub/oraz wymagasz opieki osób trzecich pracodawca powinien pokryć wszystkie koszty związane z Twoimi stratami oraz kosztami powrotu do zdrowia.

WYPADEK W MIEJSCU PUBLICZNYM

Właściciele sklepów, urzędy, zarządy dróg są odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo w miejscach publicznych, które pod nie podlegają. Niezależnie od tego czy kelner w restauracji oblał Cię wrzątkiem, skręciłeś kostkę w dziurze w chodniku czy przewróciłeś się na rozlanym oleju w sklepie pamiętaj o tym, że masz prawo do uzyskania odszkodowania. Warunkiem jednak jest to, że uszczerbek na zdrowiu nie został spowodowany nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności lub na skutek Twojej nieuwagi lub brawury.

ZATRUCIE NA WAKACJACH

Jeżeli organizator wczasów all inclusive nie zadbał o odpowiednią jakość jedzenia na skutek czego zatrułeś się, wymiotowałeś lub miałeś biegunkę masz prawo uzyskać odszkodowanie zdrowotne oraz zwrot kosztu wycieczki, wizyt lekarskich itp. Jeżeli znajdziesz się w takiej sytuacji pamiętaj aby poinformować o tym przedstawiciela biura podróży lub recepcję oraz sporządzić oficjalny raport. Jeżeli zauważysz zwierzęta lub ptaki w pobliżu jedzenia lub co gorsza owady na lub w jedzeniu zrób zdjęcia. Pomoże Ci to później w uzyskaniu ewentualnego odszkodowania.

NAPRAWY KREDYTOWE

Nasza firma, jako jedna z niewielu oferuje naszym klientom naprawy kredytowe. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą nie mieć czasu lub chęci czekać na dzień kiedy strona przeciwna wyśle pieniądze na naprawę samochodu. Żeby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na naprawiony samochód oferujemy naszym klientom naprawy kredytowe. Jak to działa?

1. Instruujemy inżyniera, który sporządza raport uszkodzeń oraz wycenę.
2. Po akceptacji raportu zabieramy samochód do naszego serwisu i zaopatrujemy klienta w samochód zastępczy.
3. Naprawiamy samochód.
4. Zawozimy klientowi naprawiony, wypolerowany i umyty samochód i odbieramy samochód zastępczy.

Tak, to takie proste!

NO WIN – NO FEE

No win – no fee to pewnego rodzaju gwarancja. Jeżeli prawnikowi nie uda się uzyskać odszkodowania dla klienta nie pobiera od niego żadnej opłaty za prowadzenie sprawy. W sytuacji kiedy sprawa zakończy się pomyślnie i klient otrzyma odszkodowanie prawnik pobiera prowizję w wysokości 25% odszkodowania zdrowotnego. (Należy jednak pamiętać, że prawnik ma prawo wystąpić do klienta o zwrot całości kosztów postępowania jeżeli klient kłamał w celu uzyskania korzyści majątkowej, wypadku nie było lub wypadek był ustawiony. W takiej sytuacji należy również spodziewać się, że strona przeciwna wystąpi o zwrot poniesionych kosztów oraz skieruje sprawę o wyłudzenie do sądu.

Uwaga! Działamy na terenie Anglii

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
REZYDENTURA I OBYWATELSTWO

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna na terenie całej Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
BENEFITY

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Do wyboru: delfin, lew, niedźwiedź i wilk.

DELFINY

W wodzie śpią tylko jedną połową mózgu, druga w tym czasie koncentruje się na pływaniu i wychwytywaniu potencjalnego zagrożenia. U ludzi takim mianem określa się tych, którzy śpią lekko, cierpią na bezsenność. W dzień bywają nerwowi i perfekcyjni, często niezwykle inteligentni. Nie dość wyspani, będą kłótliwi bardziej niż zwykle. Z natury cieszą się dobrą przemianą materii, rzadko mają problem z nadwagą. Lubią wstać o 6.30 powoli, bo jeszcze śpiący po nocy niemal „czuwania”. Robią gimnastykę, rozciągają się, próbują przystosować do rozpoczynającego się dnia. Śniadanie 7.30 – 9.00 bogate w proteiny, jajko, bekon, jogurt. Powinni wypić kawę pomiędzy 9.30 – 12.00, aby postawić się na nogi, nadal są trochę „za mgłą”. Często potrafią zapomnieć o drugim śniadaniu, a nawet obiedzie. Zupa i sałatka w ciągu dnia byłyby idealne. Nie powinni rezygnować z posiłków. Pomiędzy 13.00 a 14.00 pierwszą rzeczą, jaka przychodzi im do głowy jest… drzemka. Koniecznie muszą się powstrzymać, lepszym wyjściem będzie na przykład spacer. 16.00 – 18.00 znakomita pora na pracę intelektualną bądź cokolwiek, w co mocno powinno się zaangażować głowę. O 18.00 – 19.00 nie powinni jeść, niezależnie od tego, jak silna byłaby pokusa. W tym czasie relaks, odpoczynek, gromadzenie pozytywnej energii i spokoju na nadchodzącą noc. O godz. 19.30 – 20.00 powinni zasiąść do stołu, gdzie zjedzą ciepły posiłek. 20.00 – 20.30 niech delfiny nie zapomną uprawiać seksu! W tym momencie przypomną sobie, jak miło może być w łóżku. Nie powinni kojarzyć tego miejsca z niepokojem i męką wyczekiwania na sen lub poranek. 20.30 – 23.30 oglądajcie telewizję, czytajcie książki, spotkajcie się na kieliszek wina z przyjaciółmi. Ważne, by nie pić alkoholu po 21.00. Idealną porą do łóżka będzie 23.30. W przypadku braku snu powinni zacząć liczyć od 300 do tyłu. Jeśli nie zadziała po 20 min, należy wstać i wrócić po kwadransie z powrotem do łóżka.

LWY

Wstają przed wschodem słońca, pełni energii. Liderzy z analitycznym umysłem. Większość stanowisk dyrektorskich zajmują właśnie oni. Przedsiębiorcy, odnoszący spore sukcesy, to również lwy. Posiadają słabe życie towarzyskie, chociaż są dość optymistycznej natury. Całkiem zdrowo odżywiają się, rzadko mają problemy z nadwagą. Lubią wstać o 5.30 – 6.00. Praktycznie od samego ranka pełne energii, jedzą posiłek, popijając 2 szklankami wody (byłoby idealnie). 6.00 – 7.30 seks dla lwów równie potrzebny jak śniadanie, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. 7.30 – 10.00 nie należy spalać od razu energii przeznaczonej na cały dzień. Głodni? Niech zjedzą przekąskę, ale nie siadają jeszcze do drugiego śniadania. Lwy w tym czasie powinny oddać się pracy, bo wówczas są w najlepszej formie. 12.00 – 1.00 teraz można zjeść obiad. Ważne, by nie za dużo, bo człowiek się rozleniwi na resztę dnia. Po obiedzie koniecznie na powietrze. Pora pomiędzy 13.00, a 17.00 to moment, gdy lwy zaczynają odczuwać lekkie zmęczenie. Nic dziwnego, wstały wcześnie, wcześniej odczuwają zmęczenie. 17.00 – 18.00 sport, sport, sport. 18.00 – 19.30 kolacja. Lwy bywają już senne, dlatego nie powinny pić alkoholu po 19.30. Sen dopada je pomiędzy 19.00 a 22.00. Są tak zmęczeni, że nie wykazują ochoty na życie towarzyskie. Jeśli chcą to zmienić, powinni znaleźć czas na ćwiczenia w ciągu dnia. Dodadzą im sił na wieczorne wyjście.

NIEDŹWIEDZIE

W przyrodzie aktywne w dzień i spokojne w nocy. Świetnie współgrają ze słońcem i naturalnym rytmem przyrody. Podobnie z ludźmi. Lubią i potrafią spać, przynajmniej 8 godz. na dobę, czasami dłużej. Po południu zaczynają robić się senni. Non stop głodni, przegryzają, gdy tylko mogą. Często z nadwagą. Towarzyskie, łatwo nawiązują kontakt, otwarte na nowości, lojalni jako przyjaciele. Niedźwiedziami jest połowa populacji ludzkiej. Kiedy o 7.00 rano dzwoni budzik, niedźwiedzie uderzają w niego co najmniej 2 razy, zanim wstaną. Pobudka przychodzi im ciężko. Rada? Seks, spacer, bądź jakakolwiek forma ruchu. Podczas śniadania między 7.30 – 9.00 powinni unikać cukrów i kawy. Jeśli to możliwe, do pracy chodzić piechotą. Dobudzą się wtedy łatwiej. 10.00 – 12.00 szczyt możliwości intelektualnych. Nie należy tego czasu stracić na rozmowach towarzyskich i innych zajęciach, które można wykonać później. W tym momencie w trakcie wytężonej pracy, w ramach nagrody, można sobie pozwolić na filiżankę kawy. O 12.00 – 13.00 niedźwiedzie chciałyby zjeść obiad w rozmiarze tak dużym, jak to tylko możliwe. I rzeczywiście zdarza się tak. Rada? Nie dobijać organizmu i przed posiłkiem zrobić sobie 30 min spacer. Obiad powinien być o połowę mniejszy, niż śniadanie i dwa razy większy porównaniu z kolacją. 13.00 – 14.50 niedźwiedzie muszą poskromić pokusę zjedzenia tabliczki czekolady. Wiadomo, mają poważny powód: potrzebują zastrzyku energii. Ale chwileczkę… to samo osiągnięcie poprzez drzemkę. Pamiętajcie tylko o ustawieniu budzika na 20 min, nie więcej. 15.00 – 18.00 czas na przekąskę. Wolno, ale bez szaleństw, do 250 kalorii. 0 18.00 niedźwiedzie chcą znów jeść, ale nie powinny. Muszą jeszcze wytrzymać z godzinę, a najlepiej dwie. Co w tym czasie? Spacer, uprawianie sportu lub cokolwiek związanego z ruchem. Kolacja o 19.00 – 19.30 dobrą porą. Po 20.00 niedźwiadki nie powinny już jeść, w przeciwnym razie będą nosić przed sobą wielki niedźwiedzi brzuch. Po kolacji kąpiel, czytanie, czas na rozmowy z rodziną. O 22.00 wyłączyć telewizor, komputer, nie podgryzać, uprawiać miłość. O 23.00 niedźwiedzie powinny już głośno chrapać, pod warunkiem, że dzień spędziły aktywnie. Głęboki, twardy sen jest za to nagrodą.

WILKI

Zaczynają żyć po zmroku. Tak samo jest z ludźmi. Nie wyobrażają sobie wyjść z łóżka przed 9.00 rano. Jeśli tak się musi stać, błąkają się nieprzytomne do południa. Za to nie czują się zmęczone późnym wieczorem, a nawet po północy. To osoby potrzebujące ryzyka jak powietrza. W ciągu całego życia mają więcej partnerów niż inni. Zdarza się, że piją i jedzą też więcej niż inni. Mają apetyt na życie, nic więc dziwnego, że mogą mieć problemy z nadwagą. Lubią się bawić, są kreatywni. Niestety mogą zapadać na depresję lub nagłą zmianę nastrojów. Pobudka pomiędzy 7.00 a 7.30 to dla wilków istne cierpienie. Szukają rozwiązań, aby oszukać czas. Jeśli można oszczędzają na czym się da, żeby tylko dłużej spać: nie jedzą śniadania, krócej ubierają się, nie myją, nie przeglądają wiadomości. Co najmniej do południa chodzą jak nie swoi. Rada? Ruszać się, spacerować, uprawiać seks, robić cokolwiek, co pomoże rozpocząć dzień. W praktyce najgorsza senność mija wilkom wraz z 10.00 rano. Wilki nie powinny ucinać sobie drzemki przed południem, nawet w sobotę czy niedzielę. To tylko rozreguluje zegar biologiczny, na dłuższą metę pogarszając całą sytuację. O 11.00 dobrze jest wypić kawę, czarną, bez słodyczy. Po 13.00 nadchodzi czas wilków. Jeśli zjedzą obiad w towarzystwie bliskich – wprawi ich to w cudowny nastrój. Pomiędzy 14.00 a 16.00 mogą wszystko, następuje intelektualny wyż wilków. W godzinach popołudniowych robią wrażenie na przełożonych. Wówczas powinni zabierać się za najtrudniejsze zadania, bo reszta załogi czyli delfiny, niedźwiedzie, lwy mają zjazd i swój najlepszy czas dnia za sobą. Wszyscy są zmęczeni, podczas gdy wilki rozkwitają. 18.00 – 20.00 przydałyby się zajęcia ruchowe. Siłownia? Tak. Dobrze byłoby jeszcze nie jeść. Na kolacje przyjdzie czas 20.00 – 21.00. W najlepszy humor wilki wkraczają po 21.00. Mogą robić co chcą, większość rzeczy będzie sprawiała im przyjemność; dobry czas na miłość. Jeżeli wilki idą następnego dnia rano do pracy, powinny położyć się spać o 24.00. W praktyce bywa jednak różnie…

Źródło | Sylwia Milan

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

DOBRE BIURO

Poznaj koszyk naszych usług i rozwiąż swój problem razem z nami. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Opis usług znajduje się poniżej. Zapoznaj się z koszykiem naszych usług i wyślij wiadomość.

POPULARNE TERAZ

/Autor

Brexit do końca października. Johnson stawia sprawę jasno

Brexit do końca października i raczej z umową z UE, ale z przygotowanym scenariuszem działania na wypadek jej braku - to główny punkt programu wyborczego Borisa Johnsona, faworyta do objęcia stanowiska szefa Partii Konserwatywnej. Były burmistrz Londynu, prezentujący się jako zwolennik twardego kursu przedstawił dziś swój program.

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

Brexit do końca października. Johnson stawia sprawę jasno

Brexit do końca października i raczej z umową z UE, ale z przygotowanym scenariuszem działania na wypadek jej braku - to główny punkt programu wyborczego Borisa Johnsona, faworyta do objęcia stanowiska szefa Partii Konserwatywnej. Były burmistrz Londynu, prezentujący się jako zwolennik twardego kursu przedstawił dziś swój program.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!