Kierowca czarnego vana uprowadził 6-latka! Policja prosi o pomoc.

Czarny van widoczny na zdjęciu zatrzymał się na ulicy, a następnie kierowca wciągnął do środka małego chłopca, który jechał na rowerze.

Policja uruchomiła szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą i zapewnia, że traktuje sprawę niezwykle poważnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj o 16:43 w Redhill na południowych przedmieściach Londynu.

Według policji w Surrey chłopiec miał biały kolor skóry, około 120 cm wzrostu (4ft) i był ubrany w czerwoną koszulkę i błękitne jeansy. Najprawdopodobniej ma 6 albo 7 lat. Jechał na czarno-żółtym rowerze marki Frantic, który pozostał w miejscu zdarzenia.

rower

Służby na konferencji prasowej podkreśliły, że żadne dziecko w okolicy, które odpowiada powyższemu rysopisowi nie zostało zgłoszone jako zaginione. Tym niemniej jedną z tez śledczych jest, że chłopak mieszkał w pobliżu i wykazywał się dużym stopniem niezależności.

Policja w Surrey prosi wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje na temat kierowcy czarnego vana, bądź uprowadzonego chłopca o kontakt pod numerem 101 i podanie kryptonimu „Operation Bigfoot”.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

„Chcemy, żeby Polacy zostali”

Brytyjska wiceminister spraw wewnętrznych Caroline Nokes zaapelowała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, aby pozostali w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej. Zapewniła, że rejestracja pobytu będzie 'tak prosta, jak to tylko możliwe'.

STYL I KULTURA