Kierowca czarnego vana uprowadził 6-latka! Policja prosi o pomoc.

Czarny van widoczny na zdjęciu zatrzymał się na ulicy, a następnie kierowca wciągnął do środka małego chłopca, który jechał na rowerze.

Policja uruchomiła szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą i zapewnia, że traktuje sprawę niezwykle poważnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj o 16:43 w Redhill na południowych przedmieściach Londynu.

Według policji w Surrey chłopiec miał biały kolor skóry, około 120 cm wzrostu (4ft) i był ubrany w czerwoną koszulkę i błękitne jeansy. Najprawdopodobniej ma 6 albo 7 lat. Jechał na czarno-żółtym rowerze marki Frantic, który pozostał w miejscu zdarzenia.

rower

Służby na konferencji prasowej podkreśliły, że żadne dziecko w okolicy, które odpowiada powyższemu rysopisowi nie zostało zgłoszone jako zaginione. Tym niemniej jedną z tez śledczych jest, że chłopak mieszkał w pobliżu i wykazywał się dużym stopniem niezależności.

Policja w Surrey prosi wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje na temat kierowcy czarnego vana, bądź uprowadzonego chłopca o kontakt pod numerem 101 i podanie kryptonimu „Operation Bigfoot”.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!