UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Jeżu, co oni z nami robią!

Jeż jest jednym z ulubionych zwierzątek Brytyjczyków. Miłość do niego pojawia się dość wcześnie, bo to popularny bohater bajek dla dzieci. Za co można tak kochać jeża? Za charakterystyczny wygląd, delikatną naturę i niezwykle pokojowe nastawienie do świata.

Ich losem przejmują się dziś bardzo ważne organizacje. W ciągu ostatnich 60 lat człowiek zmienił życie jeży w koszmar lub zagładę. W latach 50. ubiegłego wieku na terenie Wielkiej Brytanii naliczono ich aż 36 mln sztuk. Jak to możliwe, że w tej chwili nie ma nawet miliona? Głównym sprawcą jest głód. Człowiek uprzemysławia coraz większe połacie zielonej przestrzeni, naturalnego siedliska jeży. Całkowicie zabiera obszary do życia lub co nawet gorsze, rozbija już istniejące. Odebranie im prawa do zasiedlania pojawia się na przykład w sytuacji, gdy teren, na którym przebywają, zostaje przedzielony drogą wybudowaną przez człowieka. Zwierzątka początkowo uczą się funkcjonować na coraz mniejszym skrawku. Z czasem jednak jedzenia jest coraz mniej i nie starcza dla wszystkich. Najbardziej głodne i odważne wybierają się w podróż na drugą stronę autostrady. Czym to się dla nich kończy, wszyscy wiemy.

Jeże są pogodne i znoszą swój los z godnością, nadal zachowując dużo miłości dla oprawców. Jako jedne z nielicznych dziko żyjących stworzeń, pozwalają na bliski kontakt człowiekowi, jeśli ten wykaże pokojowe nastawienie. – Spojrzałem Nigelowi w oczy. Zbliżyłem się i przystawiłem do niego swój nos. Dotknęliśmy się. Nic mi nie zrobił. Spojrzał dobrotliwie. Zakochałem się w nich. Nie można było inaczej – wspomina Hugh Warwick, autor książki „A prickly affair”, poświęconej w całości tym czarującym zwierzątkom. Hugh Warwick, ekolog, pisarz, miłośnik jeży, najsłynniejszy w Wielkiej Brytanii, gdzie prężnie działa towarzystwo wielbicieli jeży, do którego każdy może dołączyć. British Hedgehog Preservation Society szerzy informacje na ich temat, a także niesie pomoc.

Jeże wpuszczają na swoje terytorium przedstawicieli innych gatunków, z sąsiadami nie wchodzą w walkę o pokarm. Nie wyznaczają własnego rejonu, o który biją się. Paradoksalnie ci, którzy nie odbierają innym prawa do życia, sami cierpią okrutnie, bo wobec nich człowiek nie stosuje podobnej polityki. Zrzuca je do coraz mniejszych obszarów, zabierając to, co w ich rozumieniu powinno być wspólne i spokojnie można by się dogadać. Problem w tym, że człowiek nie ma ochoty na dialog.

Dzisiaj jeże zmuszone są rywalizować o jedzenie z borsukami. Przegrywają z wiadomych względów. Im mniejsze stworzenie, tym gorzej znosi inwazyjną działalność człowieka. W ekosystemie daje się zauważyć pewna prawidłowość: w coraz trudniejszych warunkach, jakie narzuca człowiek, przeżywają większe, kosztem mniejszych, albo zjadanych albo umierających z głodu. Co ciekawe, do konfrontacji dochodzi nawet pomiędzy gatunkami, które dotąd współżyły ze sobą pokojowo. Dobrym przykładem są właśnie borsuki i jeże, koegzystujące przez wieki bez najmniejszej wrogości. Jednak dziś, kiedy stawką jest życie, nie ma sympatii.

Co jedzą jeżyki? Głównie dżdżownice, ale też jaszczurki, węże, chrząszcze, małe gryzonie, padlinę oraz to, co spada z drzew, pod warunkiem, że jest owocem. Żyją około 10 lat. Zimę przesypiają. Na mieszkanie wybierają najchętniej lasy, parki, obrzeża zabudowań i ogrody.

W historii jeży naukowcy upatrują ważnej informacji, przekazywanej gatunkowi ludzkiemu. Mało kto wie, ale jeże w różnej formie przetrwały od czasów dinozaurów i dopiero człowiekowi udaje się je likwidować. Niechlubne osiągnięcie współcześnie żyjących. Jeże przypominają nam, jak działa przyroda. Jeśli naruszona zostaje naturalna gospodarka, dochodzi do zaburzeń w łańcuchu ekosystemu. Jeśli tylko coraz większe drapieżniki będą w stanie przetrwać, to te największe zjedzą kiedyś… i tu niech każdy sobie dopowie.

Dlatego walcząc o jeże, walczymy o siebie. W tym celu kilka organizacji, m.in. British Hedgehog Preservation Society oraz People`s Trust for Endangered Specie, nagłaśnia sprawę. Jak możemy pomóc?

Jeśli masz ogród to zrób dziurę w płocie do sąsiada. Jeżyk w poszukiwaniu jedzonka wędruje. Jak ma odwiedzić twoją zagrodę, jeśli okala ją ogromny betonowy mur lub inne szczelne, wysokie rusztowanie, przez które tak małe, słabe stworzenie, nie ma szans przedostać się. Akcja nazywa się „Hedgehog Street” i ma na celu uświadamianie sąsiadów o potrzebie stworzenia przejścia dla jeży pomiędzy gospodarstwami.

Kto nie jest szczęśliwym właścicielem ogródka może zostać wolontariuszem. Zadania? Między innymi liczenie jeży. Każdy może dołączyć. Służy do tego specjalna aplikacja na telefon. Jeśli ktoś ma iPhone`a, nie ociągać się, liczyć.

Autor | Sylwia Milan, Źródło: Daily Mail

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

Trump wylądował w Wielkiej Brytanii

Prezydent USA Donald Trump rozpoczął dzisiaj trzydniową wizytę państwową w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Stansted przywitała go przedstawicielka królowej na hrabstwo Essex Jennifer Tolhurst oraz szef MSZ Jeremy Hunt.

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!