UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Jak to jest być londyńczykiem? Brak snu, powietrza i czasu.

Przebywanie w zanieczyszczonym środowisku nie jest obojętne dla zdrowia. Toksyny idą do płuc, a następnie do krwiobiegu. Jakimi chorobami grożą? Serca i płuc; nowotworem i astmą. (…) Z powodu zanieczyszczenia Londynu umiera rocznie ponad 3 tys. osób.

Dotąd zwykło się mawiać o Nowym Jorku jako o mieście, które nigdy nie śpi. Podobnie można już chyba rzec o Londynie. Być londyńczykiem to znaczy spać mniej i gorzej, niż reszta kraju. 1/3 zamieszkałych w stolicy nie jest w stanie wyspać się porządnie. Nie daje im tego konieczność zbyt dużego tempa i nadmiar pracy, podaje źródło comparethemarket.com. Żyją ciężej, śpią słabiej. Nie mają czasu na wiele podstawowych czynności, mówi raport. 40 proc. nie ma czasu nie tylko na spanie, ale i sprzątanie. Co dziesiątemu nie udaje się uprawiać regularnie żadnego sportu. 32 proc. skarży się z powodu braku czasu na czytanie książek.

Funkcjonowanie w mieście, które wymaga wysokich opłat, a w pracy konkurują ze sobą przedstawiciele całego świata, gdzie dojazd do miejsca zatrudnienia jest dłuższy i uciążliwszy, a powietrze i żywność nie są najzdrowsze, nie jest łatwe. Jeśli dołączymy do tego jakiekolwiek życie prywatne, nie zostanie wiele czasu na sen i regenerację sił.

Przyjęło się zakładać, że najlepsze życie przypada tym, którzy osiedlili się w sercu Londynu. I tu można się pomylić. Pierwsza strefa, wprawdzie najbardziej atrakcyjna, ale najdroższa, najgłośniejsza, i jak się okazuje… z najbardziej zatrutym powietrzem. Kolejny rok z rzędu podawane są dane dotyczące toksyn i zanieczyszczenia. Nic nie poprawia się w centrum, raczej coraz gorzej. Jest na tyle kiepsko, że aktywiści apelują o wprowadzenie zakazu wystawiania stolików przed kawiarniami, ulokowanymi na głównych ulicach dzielnic Westminster oraz Kensington & Chelsea. Skutkowałoby to m.in. likwidacją stolików na zewnątrz kafejek najbardziej popularnych adresów, jak na przykład Brompton Road, przy której mieści się słynny Harrods. Podczas wietrznej pogody jest gorzej, bo wiatr przenosi łatwiej z miejsca na miejsce niebezpieczne substancje. Nie pomaga też wielkość budynków; im wyżej pną się w górę, tym gorzej dla przechodnia, bo opary zatrzymywane są w „tunelu” ulicy z obu stron otoczonej domami.

Przebywanie w zanieczyszczonym środowisku nie jest obojętne dla zdrowia. Toksyny idą do płuc, a następnie do krwiobiegu. Jakimi chorobami grożą? Serca i płuc; nowotworem i astmą. Oczywiście, żadna z tych dolegliwości nie powstaje wyłącznie z powodu ekspozycji na zanieczyszczenia. Ale skażenie jest jednym z bezpośrednich czynników wywołujących je. Raport Public Health England ponownie próbuje nagłośnić sprawę, o której od lat wszyscy wiedzą. Władze miasta tłumaczą, że nie stoją z boku i nie obserwują bezczynnie. Użytkowników dróg zachęcają do wyłączania aut na postoju, nie nabywania silników diesla lub przechodzenia na elektryczne, poprawiając stopniowo ich infrastrukturę. Korzystanie z rowerów jest jedną z popularniejszych opcji.

Z powodu zanieczyszczenia Londynu umiera rocznie ponad 3 tys. osób. Simon Birkett, założyciel organizacji „Clean air in London”, były bankier, jak również członek „Knightsbridge neighbourhood forum”, wysuwa konkretne propozycje. Wśród nich jest ta o wymaganiu pozwolenia na ustawianie stolików przed lokalami, usytuowanymi w okolicach najbardziej skażonego powietrza. Postuluje, aby nie wydawać ich tym właścicielom, którzy prowadzą działalność gastronomiczną na terenach najpoważniej zanieczyszczonych, wskazanych przez World Health Organisation. Birkett wywiera nacisk na burmistrzów gmin Kensington & Chelsea, City of Westminster oraz na Transport for London.

Aktywiści robią co mogą, urzędnicy twierdzą, że też. Mieszkańcy dają do zrozumienia, że coraz trudniej to znoszą, ale turystów napędzających biznes nikt przecież nie przegoni. Nie o to zresztą chodzi. Centrum Londynu jest „okupowane” przez zwiedzających i tych, którzy ich obsługują. Spora rzesza ludzi, wszyscy potrzebni. Walka z zanieczyszczeniem jakie produkują, jest walką ze skutkami ubocznymi rozwijającego się w zawrotnym tempie Londynu. Miasta, które nie zasypia. Ponad 17 mln ludzi odwiedza je w ciągu roku. Wszyscy zachwyceni. Część przyznaje nawet, że mogłaby tu mieszkać. Najlepiej w centrum…

Autor | Sylwia Milan, za Evening Standard

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

Trump wylądował w Wielkiej Brytanii

Prezydent USA Donald Trump rozpoczął dzisiaj trzydniową wizytę państwową w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Stansted przywitała go przedstawicielka królowej na hrabstwo Essex Jennifer Tolhurst oraz szef MSZ Jeremy Hunt.

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!