INTERACTIVE PUBLISHING HOUSE

CENA PROJEKTU 350 FUNTÓW!
Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach!
Firma Interactive Publishing House, przede wszystkim jest wydawcą Open Magazyn.pl. portalu informacyjno – publicystycznego, jednakże zajmuje się również profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, grafiką na potrzeby plakatów, ulotek, wizytówek, a także składem DTP, czyli magazynów i gazet. Interactive Publishing House, doradza również jak skutecznie wypromować firmę w internecie. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów kierujemy się nie tylko ich wskazówkami i oczekiwaniami, ale także naszą intuicją i innowacyjnym spojrzeniem w odniesieniu do projektu. Sprawdź nasze projekty!

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

ZOBACZ NASZ PROJEKT

CENA

NASZ CENNIK

OPIS

Koszt całego projektu zaczyna się od 350 funtów. Przy bardziej złożonych projektach jak portale lub bardziej rozbudowane strony, cena jest konsultowana z klientem i dopasowywana do możliwości finansowych. Do ceny 350 funtów, należy doliczyć koszt domeny i serwera w proponowanej przez nas firmie. Całoroczna opłata wynosi 10 funtów. Bardzo często jednym z kluczowych elementów strony są zdjęcia, które jeśli są wykonane profesjonalnie, mogą znacznie przyczynić się do atrakcyjności odbioru strony. Wychodząc na przeciw temu wymogowi często proponujemy klientowi zakup pakietu profesjonalnie wykonanych zdjęć przez agencję. Koszt pakietu zdjęć jest zróżnicowany i zależy od ilości fotografii. Jednak standardowy pakiet np: 20 fotografii to koszt zaledwie 16 funtów, czyli stosunkowo niewiele w stosunku do uzyskanych z tego tytułu korzyści. Rozpoczynając pracę nad projektem pobieramy opłatę wstępną w wysokości 100 funtów. Zapraszamy.

POMOC

WSPOMAGAMY PROJEKT

OPIS

Oddając stronę internetową Naszemu klientowi nie zamykamy za nim drzwi. Nasze drzwi i okna (internetowe) są cały czas otwarte. Oznacza to, że po skończonym projekcie nie zostawiamy klienta samego z projektem, a udzielamy niezbędnej pomocy w sytuacjach, które zawsze mogą się niespodziewanie wydarzyć. Udzielamy pomocy i niezbędnych wskazówek w sytuacjach kryzysowych. Sytuacje o których wspominamy nie wynikają z naszego powodu, często są wynikiem czynników obiektywnych lub ingerencji klienta w projekt. Wówczas nasza pomoc może okazać się niezbędna. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

OPIS

Jeśli potrzebujesz strony internetowej zadzwoń do nas i porozmawiaj o projekcie. Na wszelkie pytania odpowiemy w kilka minut. Jeśli preferujesz kontakt mailowy napisz do nas o swoich oczekiwaniach, a my odpowiemy w możliwie najszybszym terminie. Można kontaktować się z nami również za pomocą strony Facebook. Zapraszamy. Telefon: 079 233 78062 Mail: ip.openmagazyn@gmail.com / Kontakt przez stronę Facebook
https://www.facebook.com/damian.bilinski.7

WEB DESIGN

TWORZYMY PROJEKT

OPIS

Tworzymy unikalne projekty oparte o najnowsze trendy i najnowszą technologię. Nasze projekty w zdecydowany sposób wyróżniają się na tle projektów konkurencji ponieważ zastosowana technologia stwarza taką możliwość. Nad każdym projektem czuwa nasz zespół grafików i programistów, którzy będąc w kontakcie z klientem starają się sprostać wymaganiom kierując się nie tylko wskazówkami i oczekiwaniami klientów, ale także naszą intuicją i innowacyjnym spojrzeniem w odniesieniu do projektu.

ELASTYCZNOŚĆ

OGROMNE MOŻLIWOŚCI

OPIS

Oddając gotowy projekt klientowi, przekazujemy nie tylko stronę internetową, ale niesamowite narzędzie, którym w relatywnie łatwy sposób można kreować stworzoną stronę w nieograniczony sposób. Jedynym ograniczeniem tego narzędzia jest nasza wyobraźnia. Sposób „przeciągania i upuszczania” segmentów strony może przypominać zabawę z klockami Lego i tylko od nas zależy jak wyglądać ma nasza strona. Ogrom narzędzi jak: slidery, galerie, widgety, formularze, szablony, miejsca przeznaczone na tekst, fotografię, grafikę, możliwość tworzenia bloga, forum, sklepu zintegrowanego ze stroną oraz dziesiątki innych użytecznych gadżetów stwarzają ogromne możliwości, a wszystko bez znajomości i wiedzy programistycznej.

RESPONSIVE

MODEL RESPONSIVE

OPIS

Biorąc pod uwagę jak technologia opanowała nasze życie, dzisiaj nowoczesna strona oprócz wyjątkowej szaty graficznej musi być dostosowana do urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety czyli powinna być „Responsive”. Strona przygotowana przez nasz zespół spełnia wszelkie oczekiwania odbiorcy, który przygotowaną przez nas stronę może czytać, słuchać i oglądać w każdej sytuacji: w drodze do pracy, podczas pracy, w samolocie, pociągu, tramwaju czy w wannie .)

SEO

OPTYMALIZACJA STRONY

OPIS

SEO, czyli optymalizacja stron to tak naprawdę zoptymalizowanie treści, kodu i grafiki strony internetowej lub całego serwisu pod określonym kątem. Optymalizację strony można podzielić na optymalizację kodu, optymalizację treści i grafik. Optymalizacja kodu wymaga najczęściej ingerencji w kod źródłowy skryptów, ale dzięki zastosowaniu nowej technologi wystarczy zainstalować wtyczkę SEO. SEO, czyli optymalizacja strony jest bardzo ważnym elementem całego projektu.  Oddając gotowy projekt naszemu klientowi strona jest tak przygotowana, aby przyjąć tysiące odbiorców a przy tym nie stracić nic z jakości odbioru. Natomiast jeśli klient chciałby, aby strona spełniała jeszcze większe możliwości, wystarczy doinstalować wspomnianą wtyczkę SEO.

SOCIAL MEDIA

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

OPIS

Posiadając stronę internetową, która jest naszym portfolio, blogiem czy sklepem internetowym, nie można zapominać o mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Twetter. Dzięki wbudowanym narzędziom, a także tym narzędziom, które można w łatwy sposób doinstalować (wtyczki), strona internetowa może być świetnym komunikatorem na drodze media społecznościowe – nasza strona – odbiorca. Dzięki najnowszym zastosowaniom, naszą stronę internetową można w skuteczny sposób promować w mediach społecznościowych.

MARKETING

MARKETING CYFROWY

OPIS

Doskonale znamy zalety reklamy. Jednak dzisiaj nie wystarczy wydrukować plakat, ulotkę czy opłacić ogłoszenie w gazecie i czekać na sukces. Dzisiaj o klienta trzeba się wystarać, wydzwonić czy wychodzić, najlepiej przez okno .) Ale dzisiaj tym oknem jest internet. Strona przygotowana przez nasz zespół może być świetnym narzędziem reklamowym docierającym do tysięcy a może nawet milionów użytkowników internetu, w niektórych przypadkach za darmo! Jednak, aby tak się stało, trzeba mieć świetny produkt wyjściowy (stronę), jeszcze lepszy produkt na którym chcemy zbić majątek, ale przede wszystkim świetną kampanię reklamową. Przygotowana przez nasz zespół strona może spełnić te warunki, a nasza wiedza z zakresu reklamy i sposobu docierania do klienta z pewnością może okazać się pożyteczna. Dzisiaj nie wystarczy posiadać dobrą platformę treści (stronę), bowiem dzisiaj najważniejsze jest to, w jaki sposób dotrzeć z tą treścią do największej grupy odbiorców.

IP.OPENMAGAZYN@GMAIL.COM
TEL: 079 233 78062
KONTAKT NA FACEBOOK