Huragan Ophelia zbliża się do Wielkiej Brytanii

Synoptycy ostrzegają przed huraganem Ophelia, który zbliża się do Europy. Zgodnie z prognozami nawałnica ma dotrzeć do brytyjskiego wybrzeża w poniedziałek.

Ophelia będzie najbardziej odczuwalna dla mieszkańców Irlandii i Szkocji.

Met Office wydało żółty alert pogodowy dla wschodnich terenów Wielkiej Brytanii, gdzie silne podmuchy wiatru mogą być najbardziej odczuwalne.

Prędkość wiatru może przekroczyć 130 kilometrów na godzinę. Silnym podmuchom będą prawdopodobnie towarzyszyć opady deszczu.

Meteorolodzy przewidują, że huragan może powodować przerwy w dostawie prądu, opóźnienia w przeprawach promowych oraz w rozkładzie jazdy pociągów.

Niewykluczone też są uszkodzenia dachów oraz podtopienia w rejonach przybrzeżnych. Huragan Ophelia obecnie przypisany jest do drugiej kategorii na pięć możliwych.

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

OGŁOSZENIA

DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO I BEZ REJESTRACJI!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.