Hounslow: Zamordowano Polaka. Apel policji

Detektywi z Metropolitan Police proszą o wszelkie informacje dotyczące okoliczności śmierci mężczyzny.

Do zdarzenia doszło na Hounslow pomiędzy Lampton Road i Montague Road (TW3). W miejscu znanym jako Central House.

Policja została wezwana miejsce o godzinie 2:52 w niedzielę, 8 października po zgłoszeniu telefonicznym. Funkcjonariusze policji oraz sanitariusze London Ambulance znaleźli leżącego mężczyznę w wieku około 30 lat.

W momencie kiedy służby dotarły na miejsce mężczyzna jeszcze żył. Niestety zmarł godzinę później w wyniku poważnych obrażeń głowy, które wystąpiły prawdopodobnie w wyniku pobicia.

Policjanci zidentyfikowali ofiarę jako obywatela polskiego. Cały czas ustalani są jego najbliżsi krewni.

Detektywi ustalili, że na kilka godzin przed incydentem, w niedzielę 8 października o godzinie 12.30 w nocy ofiara była w pubie Yates przy Bath Road. Później widziano go na ulicy w towarzystwie mężczyzny i kobiety zanim cała trójka weszła w w ulicę Lampton Road w około godziny 2:45 nad ranem.

Następnie świadkowie widzieli jak kobieta szybko oddala się z miejsca zdarzenia. Chwilę później jeden z mężczyzn odszedł w przeciwnym kierunku, w stronę High Street na Hounslow.

Detektyw-Inspektor Will Reynolds, który prowadzi dochodzenie prosi o kontakt mężczyznę i kobietę, którzy przebywali z ofiarą chwilę przed śmiercią. – Chciałbym poprosić tego mężczyznę i kobietę o jak najszybsze zgłoszenie się do policji – prawdopodobnie będą mogli przekazać nam informacje, które mogłyby okazać się niezbędne, pomagając nam ustalić łańcuch zdarzeń, które doprowadziły do ​​tego tragicznego wydarzenia.

Szczególny apel wystosowano do lokalnej polskiej społeczności w zachodnim Londynie z prośbą o pomoc w śledztwie. Policja ma nadzieję, że świadków jest więcej, a być może ktoś widział kobietę lub mężczyznę około godziny 3.00 w nocy. Wszystkie sygnały są bardzo cenne w celu ustalenia przebiegu wydarzeń i wykryciu sprawcy bądź sprawców.

Każdy, kto ma informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 0208 721 4005 lub kontakt anonimowy poprzez Crimestoppers pod numer 0800 555 111

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

OGŁOSZENIA

DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO I BEZ REJESTRACJI!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.