Hounslow: Policja prosi o pomoc w sprawie śmierci Polaka

W niedzielę 8 października, Polak Kamil Metler, został pobity do nieprzytomności i w wyniku obrażeń głowy zmarł godzinę po tym jak na miejscu zdarzenia zjawiło się pogotowie.

Do tej pory policja szuka innego mężczyzny, który mógłby wiele wyjaśnić z tragicznych wydarzeń z nocy poprzedzającej śmierć Kamila. Policja prosi również o pomoc w ustaleniu najbliższych krewnych ofiary tej okrutnej zbrodni.

Detektywi Metropolitan Police ponawiają apel o jakiekolwiek informacje na temat zabójstwa 31-letniego Kamila Metlera. Do tej pory na londyńską policję zgłosiła się jedynie kobieta, którą nagrały kamery CCTV, a która była w towarzystwie Kamila i jeszcze jednego mężczyzny tuż przed jego tragiczną śmiercią.

Policja apeluje również do polskiej społeczności w Londynie i Wielkiej Brytanii o pomoc w ustaleniu najbliższych krewnych zabitego Kamila.

Do fatalnego w skutkach zdarzenia doszło prawie tydzień temu w londyńskiej dzielnicy Hounslow około 3 nad ranem w pobliżu pubu Yates. Kamil Metler został zarejestrowany przez kamery uliczne, kiedy wchodzi razem z mężczyzną i kobietą w ulicę Lampton Road w okolicy Central House.

Później widać jak kobieta i poszukiwany do tej pory mężczyzna oddalają się oddzielnie i w różnych kierunkach z miejsca w którym umrze potem Kamil. Pogotowie i policja zostały wezwane na miejsce (ulica Balfour Road) o godzinie 2:52 nad ranem. Godzinę później London Air Ambulance stwierdził śmierć w wyniku obrażeń głowy.

Kamery zarejestrowały ucieczkę kobiety w stronę ulicy Lampton Road. Chwilę po niej z przeciwnego kierunku wyszedł poszukiwany mężczyzna zmierzając ulicą Montague Road w stronę High Street.
Do tej pory na policję zgłosiła się kobieta z nagrania i traktowana jest jako świadek. Mężczyzna dalej jest poszukiwany.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat rodziny Kamila bądź poszukiwanego mężczyzny z którym widziano Kamila tuż przed jego śmiercią, albo jakiekolwiek informacje pomocne w śledztwie, proszony jest o skontaktowanie się z policją pod numerem telefonu 020 8721 4005 lub z organizacją Crimestoppers, anonimowo dzwoniąc pod numer 0800 555 111.

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

OGŁOSZENIA

DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO I BEZ REJESTRACJI!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.