Horror! Podczas rytualnego mordu dziecku wycięto serce?

» Anna Kutera | Źródło: Daily Record

Policja zatrzymała kobietę w związku ze śmiercią pięcioletniego chłopca. Do tragedii doszło wczoraj (5 grudnia), w godzinach porannych.

__________________________________________________________________________________________

O 8.50 policja w Alva (miasteczko niedaleko Stirling) została wezwana do mieszkania na Carnaughton Place. Na miejscu policjanci odkryli pięcioletnią ofiarę. Chłopiec był martwy. Na jego ciele odkryto „znaczące” ślady.

O tym wydarzeniu pisze dzisiaj większość brytyjskich dzienników.. Zatrzymana kobietą jest najprawdopodobniej matka chłopca, 32 latka pochodząca z Botswany. Policja przygotowuje raport dla prokuratora, a do mediów wpływają wciąż nowe informacje o sprawie. Daily Record donosi, że chłopiec padł ofiarą rytualnego mordu, a jego śmierć była bardzo brutalna. Chłopcu ponoć wycięto serce. Ratownikom medycznym i policjantom, którzy znaleźli się na miejscu zbrodni zaoferowano pomoc psychologów.

W domu znajdowało się jeszcze jedno dziecko, dziewczynka, która, według słów policji, ma się dobrze. Niewiele wiadomo o samej rodzinie. Sąsiedzi mówią, że kobieta z dwójką dzieci mieszkała w Alva bardzo krótko. Nie asymilowała się z mieszkańcami miasteczka, w jej domu zawsze panowała cisza, a zasłony były szczelnie zasłonięte. Widywano ją tylko, kiedy odprowadzała syna do szkoły i z powrotem.

Po zatrzymaniu kobiety policja wysłała oświadczenie, w którym stwierdza, że póki co jest ona jedyną podejrzaną i nikt inny nie jest poszukiwany.

Sharing is caring!