UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Historia brytyjskiej i czekolady, która częściowo przeniosła się do Wrocławia.

Niemal zaraz po transakcji w 2010 zlikwidowano fabrykę w Somerdale niedaleko Bristolu. Pracę straciło 400 osób. Wówczas szef Kraft Foods na Europę, Trevor Bond powiedział: „Będziemy kontynuowali produkcję legendarnego Diary Milk na terenie Wielkiej Brytanii tak długo, jak nasi konsumenci będą zadowoleni z samego produktu i jego smaku”. Kiedy media nagłośniły sprawę Cadbury we Wrocławiu, w styczniu tego roku wydano dłuższe oświadczenie…

W 1824 roku John Cadbury otworzył sklep spożywczy na Bull Street w modnej dzielnicy Birmingham. Oferował między innymi kakao i czekoladę do picia. Odniósł duży sukces i siedem lat później rozpoczął już jej produkcję. W tej samej miejscowości wynajął małą fabrykę na Crooked Lane.

Minęło szesnaście lat i potrzebne było powiększenie pomieszczenia. Cadbury przeprowadził się na Bridge Street do samego centrum miasta.

W 1861 po 37 latach od rozpoczęcia działalności, jej założyciel z powodu słabego zdrowia, oddaje fabrykę w ręce synów. Chłopcy mieli po 21 i 25 lat. Pięć lat później bracia rozwinęli biznes, dzięki sprowadzeniu specjalnej maszyny z Holandii.

1879 rok i kolejna przeprowadzka, tym razem do Bournville za Birmingham. Firma rośnie. W 1893 bracia kupują więcej ziemi z zamiarem budowy nowoczesnej przemysłowej wioski, która jak się okaże przetrwa aż do czasów współczesnych.

W 1897 bracia na rynek wypuszczają pierwszą czekoladę do jedzenia. Wokół Bournville powstają domy dla emerytowanych pracowników, zatrudnionych w Cadbury.

1905 i kolejny nowy produkt na rynku, Cadbury Dairy Milk, który jest w stanie konkurować z najlepszymi markami nawet szwajcarskiej mlecznej czekolady. Rok później firma przeznacza specjalny kapitał na system emerytalny dla swoich robotników.

Rok 1915 to pojawienie się w sprzedaży Milk Tray, pudełka czekoladek do codziennego spożycia dla masowego odbiorcy. 3 lata później pośród pracowników wyłoniono radę do rozwiązywania bieżących spraw fabryki i osób w niej zatrudnionych.

W 1919 roku dochodzi do fuzji z J.S.Fry & Sons Ltd, by razem stawić czoło konkurencji w postaci Rowntree. Dwa lata później udaje się otworzyć pierwsze oddziały za granicą: w Tasmanii i Nowej Zelandii.

Wybuch II wojny światowej w 1939 roku wprowadza reglamentację. Czekolada i kakao poddane zostają kontroli państwa.

We wrześniu 1955 roku można zobaczyć pierwszą telewizyjną reklamę Cadbury w jednej z komercyjnych stacji.

Ważną datą w historii firmy jest 1969, kiedy dochodzi do kolejnej fuzji, tym razem ze Schweppes i rozpoczyna się podbój rynków międzynarodowych i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

W 2003 roku Cadbury idzie na zakupy. Wchodzi w posiadanie kilku innych marek na przykład gumy do żucia. Dzięki temu zostaje największą na świecie firmą cukierniczą.

2008 pod znakiem rozwodu w spółce. Rozejść postanawiają się Cadbury i Schweppes. Wyroby cukiernicze i napoje idą odtąd oddzielną drogą.

Czekolada Cadbury dostaje znaczek Fairtrade. Oznacza to, że w procesie wytwarzania produktu nie korzystano z niewolniczej pracy dzieci i dorosłych.

2010 Cadbury zostaje kupione przez amerykański Kraft za 11,5 miliarda funtów. Amerykański gigant obiecał Brytyjczykom, że produkcja słynnych czekolad nadal będzie miała miejsce w historycznym Bournville. Tymczasem do mediów przedostały się informacje o przeniesieniu produkcji pod Wrocław. Jeden z potomków Johna Cudbury’ego, założyciela marki, powiedział głośno: „Jestem bardzo rozczarowany”. O co więc chodzi w wartej miliardy funtów spółce?

Kraft, mimo że obecny właściciel, nie pierwszy raz tłumaczy się ze swoich decyzji. Niemal zaraz po transakcji w 2010 zlikwidowano fabrykę w Somerdale niedaleko Bristolu. Pracę straciło 400 osób. Wówczas szef Kraft Foods na Europę, Trevor Bond powiedział: „Będziemy kontynuowali produkcję legendarnego Diary Milk na terenie Wielkiej Brytanii tak długo, jak nasi konsumenci będą zadowoleni z samego produktu i jego smaku”.

Kiedy media nagłośniły sprawę Cadbury we Wrocławiu, w styczniu tego roku wydano dłuższe oświadczenie, w którym czytamy: „Znaczna część produkcji nadal zlokalizowana jest w UK. W tej chwili jeśli przenosimy, to tylko wybrany asortyment i to w ośrodkach, które są zbyt obłożone, by mogły realizować zamówienia. Niektórych czekoladek wręcz nie można produkować na miejscu, bo z taśm w Bournville obecnie schodzą już: Dairy Milk, Wispa, Roses, Heroes, Creme Egg i wiele innych. W rzeczywistości stale zwiększamy liczbę wytwarzanych tu czekolad. To chyba dobra wiadomość dla przemysłu brytyjskiego, gdzie zainwestowaliśmy już 75 mln funtów w samym tylko Bournville i jego okolicach. Natomiast jeżeli chodzi o cały kraj, to mówimy o 200 mln funtów. To zabezpieczenie rynku pracy dla kolejnego pokolenia Brytyjczyków”.

Autor | Sylwia Milan, Źródło: Daily Mail

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

Nowa data Brexitu to 31 października!

Przywódcy 27 państw członkowskich UE wypracowali kompromis ws. przedłużenia brexitu do 31 października - poinformowały źródła unijne. Przyjęta data, po ok. godzinnych konsultacjach, została zaakceptowana przez Theresę May. - Być może uda się zapobiec wyjściu Wielkiej Brytanii z UE - powiedział po szczycie Donald Tusk.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

„Chcemy, żeby Polacy zostali”

Brytyjska wiceminister spraw wewnętrznych Caroline Nokes zaapelowała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, aby pozostali w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej. Zapewniła, że rejestracja pobytu będzie 'tak prosta, jak to tylko możliwe'.

STYL I KULTURA