Groźny morderca na wolności w Szkocji. Policja publikuje jego zdjęcie

Służby na Wyspach poszukują mordercy, który nie wrócił do więzienia po wyjściu na przepustkę. Policjanci ostrzegają, że mężczyzna może być niebezpieczny i pod żadnym pozorem nie należy się do niego zbliżać.

51-letni John McDermott Wilson jest więźniem w zakładzie karnym HM Prison Gateside w Greencock w Szkocji. Odsiaduje tam wyrok dożywocia za morderstwo. Miał wrócić do celi 15 stycznia, ale po ustalonym czasie przepustki nie stawił się z powrotem w więzieniu.

Jak informuje BBC, po raz ostatni widziano go tego samego dnia, kiedy opuścił Gateside. Świadkowie mieli zauważyć go w Glasgow, przed wejściem na Central Station, ok. godz. 16.00. Potem ślad się urywa.

„Nasi funkcjonariusze robią co w ich mocy, by jak najszybciej namierzyć zbiega. Dotychczasowe działania nie przyniosły jednak rezultatów. Wciąż nie wiemy, gdzie może się znajdować” – głosi oświadczenie policji. „Osoby, które rozpoznają Johna Wilsona lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat możliwego miejsca jego pobytu proszone są o niezwłoczny kontakt pod numerem alarmowym 101” – czytamy.

Służby publikują jednocześnie zdjęcie 51-latka i jego rysopis. John McDermott Wilson ma ok. 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Ma brązowe, krótko obcięte włosy z widocznymi zakolami. Jego znakiem szczególnym jest niewielka blizna na dolnej wardze. Kiedy opuszczał Gateside miał na sobie niebieską kurtkę, szarą bluzę, niebieską koszulkę, dżinsy, ciemne buty zimowe i czarną wełnianą czapkę. Był gładko ogolony.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych oraz wszystkie inne sprawy jakie będą potrzebne w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Szukasz czegoś wyjątkowego? Kogoś, kto złapie dla Ciebie uciekającą chwilę? Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną i chciałabyś/chciałbyś, by ktoś ułożył z tego wydarzenia historię w zdjęciach?

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

SZKOCJA

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!