Dzięki Ferpay możesz wysyłać pieniądze z każdego miejsca na świecie w różnych walutach po cenie niższej niż w banku. Przelewy do Polski, przelewy międzynarodowe, płatności kartą online, kody SWIFT/BIC czy tajemniczy SSL i IBAN.

________________________________________________________________________________________________________________

Wiemy jak łatwo można się pogubić w gąszczu informacji dlatego mamy dla Was kilka pomocnych artykułów. W Ferpay stawiamy na bezpieczeństwo i szybkość naszych usług

Kim jesteśmy

Ferpay tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy mieli już dość wysokich opłat za przelewy międzynarodowe, zbójnickie kursy walut i nie zawsze przejrzyste zasady tego typu płatności. Dlatego postanowiliśmy stworzyć serwis, który będzie nie tylko funkcjonalny i łatwy w użyciu, ale przede wszystkim bezpieczny.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy międzynarodową licencję FCA (Authorised Payment Institution Ref.No. 607425), która pozwala nam procesować przelewy z całego świata!

Postaraliśmy się także o to, by zawsze naszym Klientom oferować niskie opłaty oraz korzystny kurs walut. Jak nam się to udało? Sprawdźcie sami!

ferpay_

Co nas wyróżnia ?

» W kilku łatwych krokach umożliwimy Ci przesłanie pieniędzy do każdego kraju bez zbędnych formalności. Wystarczą dwie minuty na założenie konta.
» W Ferpay nie ma żadnych ukrytych kosztów transakcji. Opłaty za przelewy są niskie i stałe, a przewalutowanie odbywa się zawsze według aktualnego kursu.
» W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać – z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytania czy wątpliwości.
» W Ferpay Twoje pieniądze są w pewnych rękach. Nasze usługi są nie tylko szybkie i tanie, ale przede wszystkim bezpieczne. Przy dokonywaniu transferów współpracujemy ze znanymi i zaufanymi instytucjami. Dzięki niezawodnemu szyfrowaniu SSL Geo Trust serwis Ferpay skutecznie chroni swoich klientów przed elektronicznymi włamaniami i internetowymi oszustwami.
» hmrc
» fca
» ssl

Jeśli jeszcze nie masz konta, to załóż je i sprawdź nas – przekonasz się, że Ferpay jest zawsze fair!

Popularne przelewy do Polski

Przelew standard

Najpopularniejsza forma przelewu do Polski. Twoje pieniądze trafią na dowolne konto w Polsce już następnego dnia roboczego. To wszystko za jedyne L1.80!

Przelew Express – 10 minut

To jedyny na rynku szybki przelew do Polski, który trafi na wybrane przez Ciebie konto w ciągu 10 minut od momentu płatności. Opłata za przelew: L2.90

ZAPŁAĆ RACHUNKI
Płatność za rachunki do 50 GBP
Opłata jedynie: L0.98
Czas: 1 dzień roboczy
PRZELEW STANDARD +
Przelew na konto w różnych walutach
Czas: 2 dni robocze
PRZEKAZ Z DORĘCZENIEM
Gotówka bezpośrednio do domu
Opłata: L5.90
Czas: 7 dni roboczych
ZAWSZE FAIR Z BPH
Odbiór gotówki w banku BPH
0płata: L3.90
Czas: do 10 minut
PRZEKAZ NA POCZTĘ
Pieniądze do odbioru na poczcie
Opłata: L3.90
Czas: do 30 minut

Źródło | Ferpay.com

Sharing is caring!