Dzieciobójczyni prześladowana i zaatakowana nożem w więzieniu. Strażniczki: ma na co zasłużyła

23-letnia Kathryn Smyth, która do więzienia trafiła za zabicie własnej córeczki, stała się ofiarą agresji współwięźniarek. – Ma na co zasłużyła – mówią strażniczki.

Kobieta, która została skazana na dożywocie za zamordowanie swojej 21-miesięcznej córeczki, została zaatakowana i brutalnie pobita na klatce schodowej więzienia Foston Hall. W miejscu ataku nie było kamer CCTV, ale wiadomo, że biły ją dwie współwięźniarki, które w czasie ataku użyły zrobionego „domową” metodą noża. Biciu kibicowało ok. 10 kobiet, a ofiara wyszła z niego nie tylko z dotkliwymi siniakami, ale też ranami kłutymi. Na twarzy ma dużą ranę ciętą.

Foston Hall to słynne złą sławą więzienie dla kobiet. To w nim siedziała jedna z Moors Murderers Myra Hindley. Tam powiesiła się Magdalena Łuczak – matka Daniela Pełki.

Na korytarzach więzienia od dawna szeptano, że dzieciobójczyni zasługuje na przykładną nauczkę, jednak – jak mówią współwięźniarki – nikt nie chciał mieć podwyższonego wyroku. Aż wreszcie napastniczki uznały, że nie dbają o to i postanowiły pokazać kobiecie, co o niej myślą.

Strażniczki nie mają sympatii dla pokrzywdzonej i mówią anonimowo: what goes around, comes around.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

DOBRA ZMIANA … TO KASZANA! ZRÓB DOBRĄ ZMIANĘ PO SWOJEMU! A NIE WEDŁUG WZORU PREZESA

Krok po kroku – Emigracja / Koszt £ 4.00 „Emigracja. Krok po kroku”, to gotowa instrukcja wyjazdu za granicę: przygotowanie do wylotu; lotnisko i taksówka; lista agencji pracy i pracodawców; wzór brytyjskiej aplikacji o pracę oraz cv; gdzie i jak szukać pokoju; najszybszy sposób – kontakty i telefony – na załatwienie niezbędnego ubezpieczenia, konta bankowego i przychodni oraz wszelkich formalności; a także lista najczęściej popełnianych błędów na podstawie życia codziennego na emigracji właśnie.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!