Dramat! Mężczyzna obciął dziewczynce głowę, gdy jechała na rowerku, na oczach matki!

Do niewiarygodnej zbrodni doszło na ulicy tajwańskiego Tajpej. Czteroletnia dziewczyna jadąca na rowerku została na oczach matki ścięta.

Horror wydarzył się na oczach matki, która zmierzała wraz ze swoją córką do jednej ze stacji metra. Uzbrojony w tasak 33-letni mężczyzna złapał dziewczynkę i odciął jej głowę. Matka dziecka usiłowała odciągnąć napastnika, jednak mężczyzna wciąż zadawał ciosy. Według relacji matki, do ataku doszło, gdy rowerek zakleszczył się dziurze. Kobieta w pierwszej chwili myślała, że mężczyzna próbuje dziewczynce pomóc, ale wydarzyła się rzecz okropna.

Natychmiast go złapałam za ręce, ale nie mogłam go odciągnąć – mówił zrozpaczona matka, składając zeznania na policji. Przechodnie ruszyli na pomoc. Zatrzymali napastnika, który – według relacji świadków – wciąż usiłował zadawać ciosy.

Policja nie ujawniła tożsamości mężczyzny, podając jedynie, że nazywa się Wang. Na miejscu zatrzymania mężczyzny zgromadził się tłum, a policja z trudem powstrzymała ludzi przed dokonaniem linczu na mężczyźnie, którego twarz wciąż pokryta była krwią dziecka. Lokalne media podają, że morderca wcześniej leczył się psychiatrycznie.

OM | Open Magazyn.pl
Źródło | TVN24

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

„Chcemy, żeby Polacy zostali”

Brytyjska wiceminister spraw wewnętrznych Caroline Nokes zaapelowała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, aby pozostali w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej. Zapewniła, że rejestracja pobytu będzie 'tak prosta, jak to tylko możliwe'.

STYL I KULTURA