UBEZPIECZENIA W SZKOCJI
UBEZPIECZENIA I KREDYTY

Oferta ubezpieczeniowa:

» Ubezpieczenia ochronne
– Na życie,
– Od chorób krytycznych,
– Od utraty dochodu,
– Medyczne

» Ubezpieczenia domu i majątku
– Wyposażenia
– Nieruchomości domowych

» Ubezpieczenia Firm
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracodawcy
– Od odpowiedzialności cywilnej dla pracowników
– Od błędu w sztuce

» Sporządzanie testamentów

» KREDYTY HIPOTECZNE

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w kredytach hipotecznych. Przeprowadzamy przez cały proces kupna domu od złożenia aplikacji do odbioru kluczy. Sprawdzamy zdolność kredytową. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz niezależne doradztwo. Proponujemy kompleksową usługę w języku polskim. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej na temat czytaj tutaj!

DOBRE BIURO

Świadczymy usługi m.in

» Wyrobienie National Insurance Number
» Tłumaczenia ustne i pisemne
» Tłumaczenia w terenie (urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale)
» Wypełnianie wniosków urzędowych – Otwieranie konta bankowego online oraz wizyty w banku
» Zakup ubezpieczenia samochodowego, wymiana prawa jazdy na brytyjskie
» Zakup samochodu, linii telefonicznej, komórki, łącza internetowego itp. oraz konsultacje z dostawcami.
» Opłaty rachunków
» Zakupy internetowe
» Zakup biletów na koncerty, przedstawienia, festiwale
» Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego – przydatna w podróży
» Zapisanie dziecka do szkoły i zdobycie kieszonkowego GBP 30 tygodniowo
» Zdobycie dofinansowania na opłatę kursu językowego GBP 200,
» Otworzenie własnej firmy
» Znalezienie i wynajem mieszkania
» Profesjonalne CV
» Zadzwonimy w Państwa imieniu w każdej sprawie
» Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków dla mniej zamożnych

Obywatelstwo i rezydentura brytyjska

Jeżeli zastanawiasz się czy warto starać się o brytyjskie obywatelstwo lub już zdecydowałeś, że chcesz zostać obywatelem Wielkiej Brytanii, pomożemy ci przebrnąć przez cały proces aplikacji. Udzielimy fachowej pomocy i porady, na każdym etapie starania się o obywatelstwo lub stalą rezydenturę brytyjską. Ocenimy twoje szanse na otrzymanie brytyjskiego paszportu na podstawie twojej indywidualnej sytuacji i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Poprowadzimy cię i obsłużymy kompleksowo od chwili, kiedy zadasz sobie pytanie “czy mogę starać się o obywatelstwo brytyjskie”, poprzez pomoc w zapisaniu na kurs językowy, aż do momentu otrzymania brytyjskiego paszportu. Jeżeli jeszcze nie spełniasz kryteriów aby kwalifikować się do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie, a chciałbyś je otrzymać w przyszłości, podpowiemy ci, jak zwiększyć szanse na jego otrzymanie w przyszłości.

Obywatelstwo brytyjskie dla dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto aby twoje dziecko miało brytyjskie obywatelstwo lub czy masz prawo do aplikowania o obywatelstwo brytyjskie dla swojego dziecka, możesz umówić się z naszym konsultantem na rozmowę, by omówić swoją sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Usługa dostępna jest na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas wiadomość!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
PRACA DLA CIEBIE

Grupa “Profit Tree”, najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii ogłasza rekrutację.

– konsultant/sprzedawca
– doradca finansowy i kredytów hipotecznych
(na terenie: cała Szkocja a także Londyn, Birmingham, Luton, Chetham, Southampton, Hull, Blackburn oraz okolice wspomnianych miast)

Wymagania:

» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski nie jest konieczny ze względu na to, że większość naszych klientów jest z Polski lecz będzie dodatkowym atutem wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, inwestycji, itp.

Oferujemy:

» Profesjonalny rozwój poprzez bezpłatny program szkoleń. » Indywidualna ścieżka kariery. » Elastyczne godziny pracy. » Nielimitowane zarobki, których wysokość uzależniona jest od stopnia zaangażowania.

» Chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery i spróbować czegoś nowego?
» Chcesz się rozwijać, ale nikt wcześniej nie dawał Ci szansy?
» Masz dużo motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu?
» To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Damian Bilinski
tel. 0737 6113 696
email: damian.bilinski@profittree.co.uk

profittree-finance_logo

Profit Tree Ltd
GLASGOW 33 Dalmarnock Rd
G40 4AA Profit Tree Biuro 104

Profit Tree Finance Limited – Company No. 0739547 Address: 26 Kilburn Place, Providence House, London, NW6 4QD, United Kingdom
Authorized and regulated by Financial Services Authority registration No. 553266
Registered under the Data Protection Act 1998 registration No. Z2824382
Tel. 0207 1833 604
office@profittreefinance.co.uk
www.ProfitTreeFinance.co.uk

Dramat Andrzeja D. w trzech aktach!

Dramat w 3 aktach, czyli o tym jak szczęśliwe życie rodziny pana Andrzeja D. zamieniło się w piekło w ciągu zaledwie kilku chwil. A wszystko przez nieuwagę, odrobinę przypadku i szczyptę nonszalancji.

Szczęście pana Andrzeja zaczęło się jeszcze w Polsce, gdzie poznał swoją małżonkę Agatę. Jednak okoliczności finansowe spowodowały, że Andrzej i Agata podjęli decyzję o emigracji do Wielkiej Brytanii, w której od kilku lat mieszkali ich dobrzy znajomi. Decyzję o wyjeździe z Polski przypieczętowały historie o dobrobycie, mieszkaniu i pracy na każdym rogu. Jak się okazało, decyzja była strzałem w dziesiątkę, bowiem w bardzo szybkim czasie Andrzej i Agata wynajęli przytulne mieszkanie ale co ważniejsze, oboje znaleźli całkiem fajną pracę.

Początkowo pani Agata pracowała na pół etatu ale pan Andrzej uzupełniał rodzinny budżet pokaźną sumą pieniędzy pracując ciężko w dobrej i szanującej się firmie. Po kilku miesiącach pani Agata również otrzymała pracę na całym etacie co spowodowało, że rodzinna kasa rosła w oczach. Szczęście rodziny rosło z miesiąca na miesiąc. Na świat przyszło pierwsze dziecko. Andrzej został dumnym ojcem, kochającym mężem i posiadaczem samochodu. W życiowych planach brakowało tylko domu i drzewa, które chciałby posadzić.

Po czterech latach w Wielkiej Brytanii pan Andrzej dorobił się wysokiej pozycji w firmie, a także córki, która przyszła na świat w dość nieoczekiwanym momencie. Ów fakt spowodował, że pani Agata musiała definitywnie zrezygnować z pracy. Jednak szczęście nie opuszczało pana Andrzeja, bowiem po kilku latach spędzonych w jednej firmie zapracował na zasłużony awans.

Dramat! Akt pierwszy.

Dzień nie zapowiadał się szczególnie wyjątkowo, poza tym, że w tym właśnie dniu pan Andrzej miał stawić się w biurze u szefa i usłyszeć nowe warunki pracy, nowe obowiązki i nowe, wyższe świadczenie. Pani Agata robiąc Andrzejowi kanapki zerkała z radością na syna bawiącego się klockami, córkę słodko śpiącą w łóżeczku i męża golącego się w łazience. Gdy nadszedł czas do wyjścia Agata ucałowała czule Andrzeja szepcząc do ucha jak bardzo go kocha i jak bardzo jest dumna z jego powodu. Andrzej przytulił żonę mocniej, choć myślami był u szefa w biurze. Następnie odwrócił się na pięcie i nieco żartując podszedł do drzwi żołnierskim krokiem, otworzył i wyszedł. Niestety po kilku chwilach na korytarzu rozegrał się dramat. Andrzej przez nieuwagę, odrobinę przypadku i szczyptę nonszalancji źle stąpnął na schodach, a następnie z hukiem z nich zleciał.

W wyniku upadku Andrzej rozwalił głowę, jeszcze gorzej było z prawą ręką. W szpitalu okazało się że uległa bardzo poważnemu złamaniu. Jednak ostateczna diagnoza była jeszcze gorsza. Andrzej doznał urazu kręgosłupa, a według brytyjskiego lekarza okres leczenia urazów potrwa co najmniej 6 miesięcy.

Dramat! Akt drugi.

Pan Andrzej po opuszczeniu szpitala spoczął na domowym łóżku. Pani Agata musiała opiekować się teraz i dziećmi i mężem. I choć rokowania co do wyzdrowienia napawały optymizmem, to problem pojawił się zupełnie inny: czynsz, rachunki za prąd, gaz, internet, opłata telefonów w abonamencie, opłata gwarancji sprzętu domowego, etc. oraz zwykle życie. Pani Agata po rozmowie z Andrzejem ustaliła, że z zaoszczędzonych pieniędzy poradzą sobie ze wszystkimi rachunkami i życiem co najwyżej 3 miesiące. Ale kolejne 3 miesiące stają pod dużym znakiem zapytania.

Początkowo Andrzej miał plan. Po pierwsze, pracodawca z pewnością coś wypłaci, a po drugie, są jeszcze dobrzy znajomi, którzy na pewno pożyczą pieniądze. Niestety Andrzeja bardzo szybko zweryfikowała rzeczywistość. Pracodawca, rzeczywiście coś zapłacił, ale przede wszystkim Andrzeja zwolnił. Koledzy widząc, że Andrzej staje się kompletnie niewypłacalny nie zaryzykowali i pieniędzy Andrzejowi nie pożyczyli. Andrzej został sam – z żoną i dwójką małych dzieci.

Dramat! Akt trzeci.

Po upływie 3 miesięcy pan Andrzej czuł się nawet nieźle ale nie na tyle aby móc pracować. Pani Agata nie mogła pójść do pracy z powodu opieki nad dziećmi jak i mężem. Pieniądze właśnie zaczęły się kończyć. Jedyną decyzję jaką mogli podjąć to pożyczka ale wysoko oprocentowana. Niestety i pożyczka w końcu się skończyła, a pan Andrzej wciąż nie był gotowy na podjęcie pracy. Pani Agata w akcie desperacji pożyczyła pieniądze w Polsce, choć dobrze wiedziała, że nie powinna narażać słabo sytuowanych rodziców. W którymś momencie okazało się, że pożyczki zaczęły dobijać rodzinny budżet. Pan Andrzej popadł w depresję, a pani Agata zaczęła więdnąć w oczach jak słabo podlewany kwiat. Świadomość przeprowadzki do znacznie gorszego, wilgotnego mieszkania bez perspektywy na normalny rozwój dzieci, lepszego przedszkola czy szkoły, zabolały panią Agatę tak mocno, że skończyło się na stanie przedzawałowym.

Epilog

Przyjaciół poznaje się w biedzie. Niestety pan Andrzej i pani Agata przyjaciół nie znaleźli. Ich życie potoczyło się zupełnie inaczej niż planowali, bo takie jest życie – nigdy nie wiadomo co się wydarzy i kiedy się wydarzy. Gdyby wiedzieli, że od nieszczęśliwych przypadków można się ubezpieczyć, z pewnością ich życie byłoby łatwiejsze.

W jaki sposób?

Pan Andrzej zarabiając 1600 funtów miesięcznie mógł ubezpieczyć się od utraty dochodów. Ubezpieczenie gwarantuje od 55% do 70% miesięcznych dochodów, co dałoby sumę 880 funtów na miesiąc. Ubezpieczyciel mógłby taką sumę wypłacać przez rok, dwa lata, a nawet przez pięć lat. Przy 70% pan Andrzej otrzymywałby dokładnie 1120 funtów na miesiąc, a to z pewnością ratowałoby domowy budżet, bez zapożyczania się gdziekolwiek. Gdyby pani Agata była na samozatrudnieniu wówczas mogłaby ubezpieczyć się na gwarantowaną sumę 1000 funtów miesięcznie.

Niestety ani pan Andrzej ani pani Agata tego nie wiedzieli. A Ty?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu: 0737 6113 696 z oddziałem w Edynburgu (i okolice) lub 0737 6110 214 z oddziałem w Glasgow. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: http://openmagazyn.pl/ubezpieczenia-profit-tree/

[fbcomments]

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DODAJ OGŁOSZENIE! BEZ REJESTRACJI!

[AWPCPCLASSIFIEDSUI]

POPULARNE TERAZ

/Autor

190 odwołanych lotów Ryanair, Komisja Europejska ostrzega szefa linii

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair poinformowały wczoraj, że w związku z zapowiedzianym na piątek, 28 września, strajkiem personelu kabinowego odwołały 190 lotów. Unijna komisarz ds. zatrudnienia i spraw społecznych Marianne Thyssen wezwała z kolei prezesa tanich linii lotniczych Ryanair Michaela O'Leary'ego do przestrzegania prawa pracy.

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

W przyszłym roku loty z Krakowa do Glasgow

Linia lotnicza jet2.com ogłosiła nowe połączenie pomiędzy Krakowem a Glasgow, które zostanie zainaugurowane w sezonie zima 2019/2020. Glasgow jest piątym bazowym lotniskiem Jet2.com, do którego przewoźnik oferuje połączenia z Krakowa.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA