Dobra wiadomość dla pasażerów easyJet

Przewoźnik zmienia politykę bagażową. Teraz będzie można podróżować taniej.

W końcu linie lotnicze easyJet zrobiły ukłon w stronę pasażerów, biorąc przykład z innych europejskich przewoźników. 

Nowe zasady powstały przede wszystkim dla tak zwanych „weekendowych” pasażerów. Ludzie podróżujący na krótki okres czasu mają problem ze zmieszczeniem swoich rzeczy do bagażu podręcznego, a z kolei bagaż rejestrowany jest za drogi.

EasyJet wyszedł więc na przeciw oczekiwaniom pasażerom swoich linii i wprowadził nowe zasady odnośnie polityki bagażowej. Brytyjskie linie lotnicze oferują nadanie bagażu o wadze do 15 kilogramów za jedyne 8,99 funtów. Jak informuje na swojej stronie easyJet – jest to idealna opcja dla pasażerów wybierających się w krótką podróż.

Linie lotnicze wprowadziły też zmiany w wadze bagażu rejestrowanego z 20 do 23 kilogramów. Za taką opcję zapłacimy 13,99 funtów. Przewoźnik wierzy, że dzięki tym zmianom uda im się osiągnąć kompromis.

Korzystna oferta bagażowa obowiązuje od wczoraj i jest dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie easyJet.  Oprócz wspomnianych linii lotniczych, na wprowadzenie niższych cen za bagaże zdecydowały się również Wizz Air i Ryanair.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Sharing is caring!