» Damian Biliński

Media w Sieradzu poinformowały o zaginięciu w Wielkiej Brytanii 27-letniej Pauliny Domagały. Na chwilę obecną los zaginionej Polki nie jest znany. Niestety pojawiają się niepokojące głosy.

____________________________________________________________________________________

Jak informuje serwis sieradz.naszemiasto.pl „W Wielkiej Brytanii zaginęła sieradzanka Paulina Domagała. Poszukiwana wyjechała do tego kraju na początku listopada 2014 roku. – Pracowała w Londynie w jednej z tamtejszych restauracji. Utrzymywała częsty kontakt telefoniczny i mailowy z rodziną. Z kontaktów z bliskimi wiadomo, że niestety po paru tygodniach straciła pracę i zmieniła miejsce zamieszkania. Jednak nadal przebywała w Londynie. Ostatni kontakt z Pauliną rodzina nawiązała w dniu 18 grudnia. Od tego czasu nie ma od niej żadnej informacji i do chwili obecnej nie można z nią nawiązać jakiegokolwiek kontaktu.”

Jednak komentarz pod informacją prasową sugeruje coś zupełnie innego: „Paulina nie straciła pracy. Z miejsca zamieszkania ociekła w obawie, że ktoś może jej zrobić krzywdę. Szukała schronienia na stacji Victoria Station”.

W internecie pojawiła się również opinia, że Paulina Domagała została uprowadzona z Londynu do Dublina, przez gang zajmujący się handlem ludźmi.

Poszukiwana to 27-letnia Paulina Domagała zameldowana na ul. Broniewskiego w Sieradzu. Rysopis: wzrost 163 cm, waga około 60 kilogramów, szczupłej budowy ciała, włosy blond, proste do ramion. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Pauliny Domagała lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia. Informację można przekazać również anonimowo dzwoniąc pod numer telefonu 043-827-77-93 lub alarmowy 997.

Poszukiwania na wniosek rodziny po stronie brytyjskiej prowadzą również organizacje „Missing People” i „Missing Zaginieni UK”.

Sharing is caring!