Coś takiego nie wydarzyło się w rodzinie królewskiej od 500 lat

Jeśli potwierdzą się pogłoski będzie to przełomowe wydarzenie na skalę światową.

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży. Jeśli doniesienia mediów się potwierdzą, już wielkie zainteresowanie kolejnym potomkiem w królewskiej rodzinie sięgnie zenitu.

Z medialnych informacji wynika, że trzecia ciąża Kate jest bliźniacza. Dziennikarze idą o krok dalej i podali nawet płeć dwójki dzieci – mają to być dziewczynki. Fakt ten jest przełomowy, gdyż ostatnia taka sytuacja w rodzinie królewskiej miała miejsce 500 lat temu.

„Kate i William byli w szoku, gdy okazało się, że spodziewają się nie jednego, a dwójki dzieci. Kate urodzi dwie dziewczynki, które będą identyczne. Sporządzili już listę imion. Znalazły się tam między innymi Wiktoria, Alicja, Oliwia, Aleksandra i Elżbieta” – mówi anonimowy informator będący blisko rodziny królewskiej.

Para książęca ma już dwoje dzieci –  księcia George’a i księżniczkę Charlotte. Data porodu księżnej Kate planowana jest na kwiecień.

Pałac Kensington nie potwierdził oficjalnie ostatnich pogłosek dotyczących ciąży bliźniaczej, a same doniesienia o dwójce dzieci pojawiały się również przy okazji poprzednich ciąż.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.