Ciasteczka się kruszą Liroy odchodzi z ruchu Kukiz 15!?

Źle się dzieje w „państwie Kukiz’15.” Po odejściu Kornela Morawieckiego, jednej z głównych postaci ruchu, teraz, w niejasnych do końca okolicznościach odchodzi (?) Piotr Liroy-Marzec, znany wszystkim miłośnikom muzyki rapowej, scyzoryk.

Choć sytuacja jest dość niejasna, poniżej publikujemy – za newsweek.pl – rezygnację z członkostwa w stowarzyszeniu Kukiz’15, którą złożył Piotr Liroy-Marzec. Wcześniej poseł miał zdementować w TVN 24 informację podaną w środę rano przez „Newsweek”.

Wczoraj rano portal newsweek.pl, poinformował, że Liroy zrezygnował z członkostwa w stowarzyszeniu Kukiz’15. Z informacji portalu wynika, że powodem odejścia jest rzekomy konflikt posła Liroy’a z otoczeniem Pawła Kukiza. Według wczorajszej porannej wiedzy portalu, poseł Liroy zamierzał założyć własne stowarzyszenie, które miałoby wejść w skład organizacji Kukiz’15.

Jednakże, kilka godzin po publikacji newsweek.pl na Twitterze pojawiła się informacja, że Liroy zdementował doniesienia portalu. Skąd więc poniższe pismo?

oświadczenie Liroy

Piotr Liroy-Marzec to jeden z najaktywniejszych i najlepiej ocenianych posłów Kukiz’15. W Sejmie zajmuje się legalizacją medycznej marihuany i pracuje nad tzw. ustawą radiową, w myśl której stacje miałyby grać polskie piosenki przez połowę czasu antenowego.

Warto przypomnieć, że rezygnacja słynnego rapera to kolejny cios wymierzony w ruch Pawła Kukiza. W ostatnich tygodniach klub poselski „Kukiz’15” opuściło troje posłów: Kornel Morawiecki, z którym Paweł Kukiz pożegnał się w dość mocno niecenzuralnych słowach („Pier… się, Kornel. Zależy ci tylko na karierze syna”), Małgorzata Zwiercan, która głosowała na 4 ręce i Robert Winnicki. Krótko mówiąc „ciasteczka zaczynają się kruszyć”.

OM | Open Magazyn.pl
Na podstawie newsweek.pl

DOBRA ZMIANA … TO KASZANA! ZRÓB DOBRĄ ZMIANĘ PO SWOJEMU! A NIE WEDŁUG WZORU PREZESA

Krok po kroku – Emigracja / Koszt £ 4.00 „Emigracja. Krok po kroku”, to gotowa instrukcja wyjazdu za granicę: przygotowanie do wylotu; lotnisko i taksówka; lista agencji pracy i pracodawców; wzór brytyjskiej aplikacji o pracę oraz cv; gdzie i jak szukać pokoju; najszybszy sposób – kontakty i telefony – na załatwienie niezbędnego ubezpieczenia, konta bankowego i przychodni oraz wszelkich formalności; a także lista najczęściej popełnianych błędów na podstawie życia codziennego na emigracji właśnie.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA