» Damian Biliński | Źródło: birminghammail.co.uk

Policja najprawdopodobniej odnalazła ciało kobiety, której poszukiwania trwały od 19 listopada. Niestety 26-letnia Licia Pascale pochodząca z Rumunii nie żyje. Ciało kobiety odnaleziono w koszu na śmieci.

_______________________________________________________________________________________________

Młodą kobietę pochodzącą z Rumunii, mieszkankę West Bromwich, która do Wielkiej Brytanii przyjechała rok temu, po raz ostatni widziano 19 listopada br. roku. Od tamtej pory policja wszczęła na szeroką skalę poszukiwania nie tylko w miejscu zamieszkania, ale również w Smethwick i w Coventry. Niestety, martwą kobietę odnaleziono w koszu na kółkach blisko mieszkania, w którym po raz ostatni widziano ją żywą.

Na chwilę obecną nie jest jasne jak długo ciało kobiety spoczywało w koszu, ani w jaki sposób tam się znalazło i przede wszystkim jaka była dokładna przyczyna zgonu. Jednak policja aresztowała dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie morderstwa: zatrzymani to 32-letni Matthew Cherrington oraz 37-letni Thomas Ricketts. Świadków morderstwa lub osób posiadających jakiekolwiek informacje Policja prosi o bezzwłoczny kontakt.

Sharing is caring!