Brytyjska nastolatka naćpana dopalaczami zrobiła to… na ławce w parku

19-letnia Alice Coyle zapewne nieprędko sięgnie znowu po dopalacze. Nastolatka pod wpływem specyfiku o nazwie „Spice” straciła kontakt z rzeczywistością: w biały dzień położyła się na ławce w parku i zaczęła się masturbować na oczach zszokowanych gapiów.

Alice Coyle to dziewiętnastolatka z kornwalijskiego miasta Truro. Nie wiadomo, czy dziewczyna po raz pierwszy w życiu miała kontakt z dopalaczami, jest jednak pewne, że „nie podołała” temu doświadczeniu. I prawdopodobnie nigdy nie zechce go już powtórzyć.

Coyle pod wpływem specyfiku o nazwie „Spice”, będącego legalna „imitacją” marihuany, zupełnie straciła kontakt ze światem rzeczywistym. Nastolatka rozłożyła się na ławce w parku i, niezwracając uwagi na zdumionych gapiów, zaczęła się onanizować.

Oczywiście oprócz osób oburzonych sytuacją trafili się również życzliwi, którzy postanowili wykorzystać moment i nagrać nieobyczajną scenę. W ten sposób „intymne sprawy” Alice Coyle trafiły do internetu.

  • Jej zachowanie świadczy o tym, że jest to osoba o słabym charakterze, wymagająca opieki. Coyle żałuje jednak swojego postępku, przyznaje, że dopuściła się rzeczy nieakceptowalnej i chce naprawić swoje winy – powiedział Martin Pearce broniący dziewczyny podczas rozprawy przed sądem miejskim w Truro.

Niestety to nie pierwsza życiowa wpadka Coyle. Nastolatka już wcześniej bywała na bakier z prawem. Odpowiadała karnie m.in. za kradzież i uszkodzenie mienia. Za masturbację w miejscu publicznym sąd wymierzył jej karę w wymiarze dwunastomiesięcznego community order. Dziewczyna będzie musiała odbyć terapię uzależnień od alkoholu i narkotyków.

Źródło | Redakcja 

cooltura_logo_150

DOBRA ZMIANA … TO KASZANA! ZRÓB DOBRĄ ZMIANĘ PO SWOJEMU! A NIE WEDŁUG WZORU PREZESA

Krok po kroku – Emigracja / Koszt £ 4.00 „Emigracja. Krok po kroku”, to gotowa instrukcja wyjazdu za granicę: przygotowanie do wylotu; lotnisko i taksówka; lista agencji pracy i pracodawców; wzór brytyjskiej aplikacji o pracę oraz cv; gdzie i jak szukać pokoju; najszybszy sposób – kontakty i telefony – na załatwienie niezbędnego ubezpieczenia, konta bankowego i przychodni oraz wszelkich formalności; a także lista najczęściej popełnianych błędów na podstawie życia codziennego na emigracji właśnie.

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!