Brytyjczyk szuka pracowników. Masz szanse – o ile nie jesteś histeryczką lub maminsynkiem

Właściciel sklepu w Londynie poszukuje pracowników. Jak wynika z ogłoszenia, które opublikował, szanse na zatrudnienie ma każdy, kto spełni kilka specyficznych warunków.

60-letni William Rose prowadzi sklep mięsny w dzielnicy East Dulwich. O naborze pracowników do swojego biznesu poinformował za pomocą… kartki wywieszonej w witrynie zakładu.

Z krótkiego, ale rozbrajająco szczerego ogłoszenia można się dowiedzieć, że przedsiębiorca poszukuje personelu na weekend. Ewentualni kandydaci nie muszą posiadać jakichś szczególnych kompetencji – wystarczy, że nie boją się ciężkiej pracy i… nie mają problemów sami ze sobą.

„Nie chcemy tu histeryczek, maminsynków, alkoholików, narkomanów, brudasów, czy wraków emocjonalnych” – głosi szczera oferta.

szukam pracy foto

Ogłoszenie szybko trafiło do sieci i zyskało ogromną popularność wśród londyńczyków. Część z nich  jest zachwycona dowcipem Rose’a, inni – oburzeni jego dosadnością – wytykają przedsiębiorcę od najgorszych. „Właściwie lista wymagań dyskwalifikuje nas wszystkich” – głosi z humorem jeden z najpopularniejszych komentarzy w dyskusji.

Sam autor ogłoszenia przyznaje, że nietypowa treść komunikatu pozwoliła mu osiągnąć cel – wzbudzić duże zainteresowanie i przyciągnąć wielu chętnych do pracy. „Jestem osobą z natury szczerą do bólu i taka jest moja oferta” – wyjaśnia. „Cieszę się, bo otrzymałem mnóstwo zgłoszeń, a większość reakcji jakie do mnie dotarły jest zdecydowanie pozytywna” – dodaje.

Źródło | Redakcja

cooltura_logo_150

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA

/Autor

Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w leczeniu nowotworów

Raka piersi co roku diagnozuje się u około 18 tys. Polek, z których 85 proc. udaje się wyleczyć. Dzięki nowoczesnym terapiom – obecnie nawet rak piersi z przerzutami może stać się chorobą przewlekłą. Podobnie jest w przypadku wielu innych typów nowotworów – choć liczba zachorowań rośnie, pojawiają się innowacyjne leki, które znacząco wydłużają życie chorych i poprawiają jego jakość.

Sharing is caring!