Brytyjczyk i dwóch Polaków zgwałciło kobietę. Wszystko nagrali!

» Damian Biliński | Źródło: thelincolnite.co.uk

Brytyjczyk Michael Armitage (44) oraz dwaj Polacy Rafał Segiet (40) i Paweł Chudzicki (49) zostali skazani na 6 lat więzienia za gwałt na kobiecie, którego dopuścili się w 2012 roku.

__________________________________________________________________________________________________________________

Choć od traumatycznego wydarzenia minęły dwa lata, zgwałcona kobieta doczekała się sprawiedliwości. Jednak nie było łatwo. Pierwotnie oprawcy zostali uniewinnieni z braku jednoznacznych dowodów. Jednak kolejna rozprawa ujawniła niezbity dowód w postaci filmu wideo.

Do zdarzenia doszło w październiku 2012 roku w Lincoln. 23-letnia kobieta swoich oprawców poznała w pubie. Był alkohol, była zabawa i propozycja, aby dalszą część imprezy przenieść do mieszkania jednego z mężczyzn. Kobieta na propozycję przystała nie spodziewając się, że finał zabawy może zakończyć się dla niej tragicznie. Mężczyźni kobietę zgwałcili, a orgię nagrali.

Ostatecznie, w wyniku prokuratorskiego dochodzenia film ujrzał światło dziennie, i to dzięki nagraniu można było oprawców skazać. Każdy z gwałcicieli otrzymał karę 6-lat pozbawienia wolności.

Od lewej_Michael Armitage, Paweł Chudzicki i Rafal Segiet_

Od lewej_Michael Armitage, Paweł Chudzicki i Rafal Segiet_

Kobieta z orzeczenia sądu jest zadowolona, choć publicznie wyznała, że nigdy nie zapomni tego co się wydarzyło, ale jak przyznała, nie może się poddać, i musi z tą świadomością żyć dalej. Równocześnie przestrzega inne kobiety przed pochopnym podejmowaniem podobnych decyzji i zaapelowała, aby w obliczu takiej tragedii nie bały się i szukały pomocy w odpowiednich instytucjach.

Sharing is caring!