Brytyjczycy zjedli kolację wraz z dekoracyjnymi kwiatami po czym odmówili zapłaty

„Wracajcie skąd przyjechaliście i nauczcie się brytyjskiego prawa” – pouczała para narzekając na posiłek, który wcześniej zjedli do ostatniego kęsa.

Brytyjczycy odmówili zapłaty za posiłek, nie szczędząc przy tym ostrych słów skierowanych do obsługi restauracji.

Tajski lokal w Gloucester miał tego dnia rezerwację stolika dla pary na godzinę 19. Z początku wszystko wydawało się być w porządku. Brytyjczycy zjedli sytą kolację, o dziwo – wraz z ozdobnymi kwiatami, by później odmówić zapłacenia należności opiewającej na 68,5 funtów.

Powodem odmowy uregulowania rachunku było podobno zbyt trudne do przegryzienia jedzenie. Para przy okazji nie szczędziła ksenofobicznych komentarzy, pouczając pracowników i właścicielkę restauracji:

„Kobieta mnie obrażała i powiedziała, że powinnam wracać, skąd przyjechałam i nauczyć się brytyjskich praw. Była naprawdę niegrzeczna. Obrażała moje dwie kelnerki mówiąc im, że nawet na płacy minimalnej powinny znać brytyjskie prawo. A te dwie dziewczyny są Brytyjkami. To był szok. Moje pracownice prawie płakały, nigdy nie spotkało je coś takiego” – powiedziała mediom właścicielka lokalu

Właścicielka powiadomiła gości, iż nie może anulować rachunku, ponieważ para powinna była zgłosić swoje pretensje wcześniej, a nie po zjedzeniu całej kolacji. Brytyjczycy w końcu opuścili lokal nie płacąc ani grosza.

Na miejsce została wezwana policja, pary nie udało się zatrzymać, jednak w ich zidentyfikowaniu mają pomóc kamery CCTV.

Open Magazyn | Redakcja

 • UBEZPIECZENIA

  Zabezpiecz swoje życie, zdrowie i dochód! Czytaj więcej!

 • PRACA

  Zatrudniamy ludzi a nie CV! Daj się poznać! Czytaj więcej!

 • DOBRE BIURO

  Zobacz naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu! Czytaj więcej!

 • OGŁOSZENIA!

  Ogłoszenia w Wielkiej Brytanii w Open Magazyn. Dodaj za darmo!

 • BENEFITY +

  Benefity, dokumenty, telefon w każdej sprawie i dużo więcej!

 • KSIĘGOWOŚĆ

  Zadbamy o twoją księgowość szybko, sprawnie i profesjonalnie!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.