W obliczu problemów dużych miast przepełnionych imigrantami, pochodzącymi w większości z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, ale też znaczną liczbą muzułmanów rodowici Brytyjczycy szukają wytchnienia na przedmieściach największych miast – informuje dziennik Daily Mail.

Jak się okazuje, zjawisko w ostatnich latach przybrało jeszcze bardziej na sile i dotyczy głównie rejonu Anglii i Walii. Coraz częściej rodowici Brytyjczycy, którzy mają pracę i prowadzą dorosłe, samodzielne życie przeprowadzają się na obrzeża miast, robiąc w ten sposób miejsce imigrantom z krajów Europy Środkowo-Wschodniej czy muzułmanom. Równie chętnie w centrach wielkich miast pozostają ludzie młodzi, których kusi urok nocnych klubów i imprezowego życia, a także łatwy dojazd na uczelnie.

………………………………………………..
REKLAMA
MASZ FIRMĘ, ALE NIE MASZ JESZCZE STRONY INTERNETOWEJ?
– SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ! KOSZT – TYLKO 350 FUNTÓW
………………………………………..

Daily Mail informuje, że przyczyną tego typu zjawiska może być coraz potężniejszy strach przed imigrantami, którzy zajmują nowe dzielnice największych brytyjskich metropolii. Brytyjczycy jako naród dość zamknięty niechętnie wchodzą w zażyłe kontakty sąsiedzkie z imigrantami, trakatując ich raczej jako zło konieczne i obywateli drugiej kategorii.

Magdalena K.
Źródło: Daily Mail

Sharing is caring!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *