Brutalne morderstwo na Polaku! Dźgali go maczetami. Widziałem, jak odcinają mu palec

Kilku uzbrojonych w maczety i noże mężczyzn z zimną krwią zaatakowali Polaka w sobotę wieczorem w Bolton. 39-letni Polak zmarł.

Dramat rozegrał się wieczorem na oczach partnerki 39-letniego mężczyzny. Polak został dosłownie skatowany, i choć na pomoc mężczyźnie natychmiast ruszyli świadkowie zdarzenia, a także została wezwana karetka pogotowia, mężczyzny nie udało się uratować.

„Na ulicy nagle pojawiło się trzech lub czterech mężczyzn. Wyskoczyli chyba z Hondy. Zaczęli gonić innego mężczyznę. Kiedy go dopadli, zaczęli go bić – a przynajmniej tak to wyglądało. Wyrwał im się i próbował uciekać, ale wtedy drugi raz go otoczyli. Usłyszeliśmy przerażone krzyki kobiety, a potem zauważyliśmy, że dosłownie rąbią go maczetami. Widzieliśmy, jak odcięli mu palec” – komentuje jeden ze świadków bandyckiego napadu.

Według „Manchester Evening News”, „Polak miał dwie głębokie rany kłute tułowia, rozcięcie na głowie, udzie oraz ramieniu”. Niestety mężczyzna w wyniku doznanych urazów zmarł.

Polak mieszkał w Wielkiej Brytanii od 10 lat. Pracował jako kurier, miał ogromną pasję do sportu, trenował boks oraz mieszane sztuki walki. Był ojcem i dziadkiem, zawsze miły, chętny do pomocy i dobrze gotował – wspominają go znajomi, którzy często bywali u mężczyzny w domu. – Będziemy za nim tęsknić.

Policja apeluje o pomoc do wszystkich osób, które mogą pomóc w doprowadzeniu sprawców przed oblicze sprawiedliwości. „Składamy najszczersze kondolencje przyjaciołom i rodzinie zmarłego w związku z ich tragiczną stratą. Prosimy jednocześnie o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego, co się stało. Kontakt z policją w sprawie jest możliwy pod numerem 0161 856 9775. Dzwonić można także anonimowo na Crimestoppers 0800 555 111.

OM | Open Magazyn

NASZ KOSZYK USŁUG

» REMONTY / HANDYMAN » ELEKTRYKA » HYDRAULIKA » SYSTEMY ALARMOWE » TELEWIZJA SATELITARNA » SPRZĄTANIE » PROBLEMY MIESZKANIOWE » NAPRAWA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW U KLIENTA W DOMU » » WYWÓZ ŚMIECI W LONDYNIE » PRZEPROWADZKI » » POMOC W TŁUMACZENIU W URZĘDACH, SZPITALU, SZKOLE, ETC. W LONDYNIE » MONTAŻ I SPRZEDAŻ OKNA I DRZWI – SZKOCJA » FIRMA PRZEWOZOWA » BENEFITY / POMOC W URZĘDZIE, ETC. » TŁUMACZENIA » STRONY INTERNETOWE » FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA » COACHING » TAROT

Wyślij szybką wiadomość

1 + 2 = ?

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

/Autor

Brexit może nastąpić później

Szef MSZ Wielkiej Brytanii Jeremy Hunt powiedział, że ze względu na piętrzące się problemy, Wielka Brytania może potrzebować "dodatkowego czasu", aby sfinalizować przyjęcie przepisów dotyczących Brexitu - informuje BBC.

INFORMACJE I BIZNES

/Autor

Brexit może nastąpić później

Szef MSZ Wielkiej Brytanii Jeremy Hunt powiedział, że ze względu na piętrzące się problemy, Wielka Brytania może potrzebować "dodatkowego czasu", aby sfinalizować przyjęcie przepisów dotyczących Brexitu - informuje BBC.

OPINIE I PUBLICYSTYKA

/Autor

Cud natury czy in vitro?

Rodzicielstwo nie zna granic. Przekonała się o tym Polka, Beata Bienias z mężem, którzy po kilkuletnim zmaganiu się z in vitro zostali rodzicami trojaczków. Dwoje dzieci zostało jednak poczęte naturalnie.

STYL I KULTURA