Brutalne morderstwo na Polaku! Dźgali go maczetami. Widziałem, jak odcinają mu palec

Kilku uzbrojonych w maczety i noże mężczyzn z zimną krwią zaatakowali Polaka w sobotę wieczorem w Bolton. 39-letni Polak zmarł.

Dramat rozegrał się wieczorem na oczach partnerki 39-letniego mężczyzny. Polak został dosłownie skatowany, i choć na pomoc mężczyźnie natychmiast ruszyli świadkowie zdarzenia, a także została wezwana karetka pogotowia, mężczyzny nie udało się uratować.

„Na ulicy nagle pojawiło się trzech lub czterech mężczyzn. Wyskoczyli chyba z Hondy. Zaczęli gonić innego mężczyznę. Kiedy go dopadli, zaczęli go bić – a przynajmniej tak to wyglądało. Wyrwał im się i próbował uciekać, ale wtedy drugi raz go otoczyli. Usłyszeliśmy przerażone krzyki kobiety, a potem zauważyliśmy, że dosłownie rąbią go maczetami. Widzieliśmy, jak odcięli mu palec” – komentuje jeden ze świadków bandyckiego napadu.

Według „Manchester Evening News”, „Polak miał dwie głębokie rany kłute tułowia, rozcięcie na głowie, udzie oraz ramieniu”. Niestety mężczyzna w wyniku doznanych urazów zmarł.

Polak mieszkał w Wielkiej Brytanii od 10 lat. Pracował jako kurier, miał ogromną pasję do sportu, trenował boks oraz mieszane sztuki walki. Był ojcem i dziadkiem, zawsze miły, chętny do pomocy i dobrze gotował – wspominają go znajomi, którzy często bywali u mężczyzny w domu. – Będziemy za nim tęsknić.

Policja apeluje o pomoc do wszystkich osób, które mogą pomóc w doprowadzeniu sprawców przed oblicze sprawiedliwości. „Składamy najszczersze kondolencje przyjaciołom i rodzinie zmarłego w związku z ich tragiczną stratą. Prosimy jednocześnie o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego, co się stało. Kontakt z policją w sprawie jest możliwy pod numerem 0161 856 9775. Dzwonić można także anonimowo na Crimestoppers 0800 555 111.

OM | Open Magazyn

NASZ KOSZYK USŁUG

» REMONTY / HANDYMAN » ELEKTRYKA » HYDRAULIKA » SYSTEMY ALARMOWE » TELEWIZJA SATELITARNA » SPRZĄTANIE » PROBLEMY MIESZKANIOWE » NAPRAWA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW U KLIENTA W DOMU » » WYWÓZ ŚMIECI W LONDYNIE » PRZEPROWADZKI » » POMOC W TŁUMACZENIU W URZĘDACH, SZPITALU, SZKOLE, ETC. W LONDYNIE » MONTAŻ I SPRZEDAŻ OKNA I DRZWI – SZKOCJA » FIRMA PRZEWOZOWA » BENEFITY / POMOC W URZĘDZIE, ETC. » TŁUMACZENIA » STRONY INTERNETOWE » FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA » COACHING » TAROT

Wyślij szybką wiadomość

3 + 1 = ?

NAPRAWA KOMPUTERÓW

Naprawa komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z dojazdem do klienta!

TŁUMACZENIA W TERENIE

Tłumaczenia w terenie: landlord, urzędy, sądy, banki, szkoły, lekarze, szpitale, etc.

SPRAWY MIESZKANIOWE

Jeśli masz kłopot z landlordem, odzyskaniem depozytu oraz innymi problemami mieszkaniowymi, zadzwoń!

WYWÓZ ŚMIECI

Tani wywóz śmieci na terenie całego Londynu. Nasz kierowca pomaga przy załadunku. Ponadto oferujemy w pełni licencjonowane usługi.

TELEWIZJA SAT.

Szukasz sprawdzonego montera, który przeprowadzi instalację? Gwarantujemy Ci szybką realizację, przystępne ceny i najwyższą jakość usług.

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy zabezpieczeń: CCTV, alarmowe, sygnalizacji pożaru i inne

PRZEPROWADZKI

Zamiast tracić czas wyszukując odpowiednią firmę, nie zwlekaj i zadzwoń do Nas!

OKNA I DRZWI

Sprzedaż i profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet na terenie Szkocji

ELEKTRYKA

Masz problem z elektryką w domu? Zadzwoń!

HYDRAULIKA

Masz problem z hydrauliką w domu? Zadzwoń!

BENEFITY / POMOC

Wypełnianie wniosków i porady w uzyskaniu wszelkich benefitów i dodatków w Edynburgu.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia i projekty profesjonalnych CV i listów motywacyjnych, doradztwo zawodowe oraz tłumaczenia.

STRONY INTERNETOWE

Nowocześnie, profesjonalnie, szybko i po konkurencyjnych cenach strony internetowe. Zadzwoń!

FOTOGRAFIA

Planujesz ślub, chrzest, urodziny bądź inną ważną okazję rodzinną? Uwiecznij to na zdjęciach.

SPRZĄTANIE / DYWANY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, etc.

COACHING

Darmowa 30-minutowa konsultacja!

© Open Magazyn.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na OPEN MAGAZYN.PL, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody Redakcji. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne celem dochodzenia roszczeń finansowych.

REKLAMA

POPULARNE TERAZ

INFORMACJE I BIZNES

OPINIE I PUBLICYSTYKA

STYL I KULTURA